W ostatnich latach jeszcze bardziej widoczna okazuje się wyjątkowo krzepiąca oraz optymistyczna moda do promowania, zwłaszcza pośród młodego pokolenia, pewnych zachowań patriotycznych.

Działania takowe przejawiają się na różne metody. Od uczestnictwa w różnego wariantu wiecach, poprzez popularyzowanie postaw patriotycznych w Internecie do zwykłego noszenia ubiorów mających stosowne nadruki.

Przykładowo w Sieci można by bez żadnego kłopotu kupić takie przedmioty jak koszulka lub bluza – więcej szczegółów – Narodowe Siły Zbrojne. Jak powszechnie wiadomo, NSZ to polska wojskowa konspiracyjna organizacja, która działała w latach 1942-1947. W maksymalnym okresie w jej szeregach koncentrowało się ok. 75 tys. członków. Tego typu bluza Narodowe Siły Zbrojne posiada za zadanie upamiętnić ludzi, którzy żyjąc w bardzo trudnych czasach, wstępnie walczyli z okupantem niemieckim, by później walczyć o wolność z okupantem radzieckim. Tego typu bluza Narodowe Siły Zbrojne może więc zawierać druk z polskimi barwami narodowymi, z śnieżnobiałym orzełkiem czy ze skrótem nazwy samej organizacji.
bluza narodowe siły zbrojne

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
torba zrzutowa
Jeśli interesują nas takie formy aktywności jak obozy survivalowe, to może zaciekawi nas dostępna między innymi w Internecie tak zwana torba zrzutowa. Jest to szczególna torba wojskowa, która może zostać przyczepiona do paska za pośrednictwem szlufek, na zatrzask lub za pomocą rzep. Oryginalnie torba zrzutowa była stosowana np. do przechowywania magazynków do broni.

Tego typu torba zrzutowa posiada również specjalistyczny ściągacz, jaki zapobiega utracie zawartości w czasie dynamicznych ruchów jej posiadacza. Więc taka torba zrzutowa może się przydać w wielu okolicznościach.