Obecnie dobór strojów na studniówkę jest olbrzymi. Jest możliwość wybierać spośród wielu modeli, stylów i Kolorów.
Choć czarny zostaje najpopularniejszym kolorem garderoby na bale maturalne, to wcale nie oznacza, że powinniśmy się ograniczać jedynie do niej.

Wprost przeciwnie, pięknie wyglądają sukienki studniówkowe w zabarwieniach lazurowego, koralowego. Oba szykowne i kobiece uwydatnią subtelną, dziewczęcą urodę. Jednakowo popularne są jednak jeszcze mniej ewidentne barwy, a spektrum, z którego zdołamy wybierać, jest naprawdę szeroki. Sukienki studniówkowe mogą być również złote, w kolorze zieloności, łososiowym różu, a nawet fioletowe. Idealna mała czarna także będzie doskonałym wyborem. Jeśli pozostaniemy przy jej flagowej wersji kolorystycznej i zdecydujemy się na klasyczny krój, to taka sukienka będzie mogła nam służyć również na różne okazje.
sukienki studniowkowe
Kolekcja kominów Joannahorodyńskagatta

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
W czasie poszukiwań stosownej garderoby na zabawę studniówkową pod uwagę powinno się wziąć przede wszystkim model sylwetki. Najlepszym wyborem dla dziewcząt o sylwetce gruszki będzie suknia z rozkloszowaną spódnicą i dopasowaną górą. Dobrze, jeżeli ma pas, jaki pozwoli zaznaczyć wąską talię. W przypadku nadzwyczaj szczupłych figur, sprawdzi się sukienka warstwowa.

Dużo ludzi szuka interesujących faktów na ten temat wątek. Trafnym pomysłem będzie odwiedzić nasz serwis (https://www.elian.eu/pl/druty-na-zylce-60cm). Rzeczywiście warto! Zobaczysz, że nie będziesz żałować!

Krój z falbankami doda sylwetce chłopczycy kobiecości. Zaś nastolatkom o figurze klepsydry poleca się wybrać dopasowane wzory sukni, jakie akcentują idealne proporcje sylwetki

Jednak bez względu na krój, czy odcień, najważniejsze jednakże jest to, aby wybrać suknię, w której czujemy się komfortowo, jesteśmy sobą i wygodnie przeżyjemy szaleństwo nawet do rana.