Tak jak w damskiej szafie nie może zabraknąć paru odpowiednich strojów, tak samo męska garderoba nie może obejść się bez paru kluczowych rzeczy.

Najważniejsza i pewnie niezwykle oczywista pozycja, czyli biała koszula. Zawsze modna, zawsze potrzebna.
Krój koszuli to znacząca kwestia. Za wąska zaakcentuje brzuch, który wolimy przecież skrywać, z kolei za obszerna będzie wyglądać niechlujnie. Zwykle wybieranym rozwiązaniem są dziś koszule taliowane, jednak jest to oferta wyłącznie dla szczupłych facetów. Ten niezwykle elegancki krój niestety nie wybacza nadprogramowych kilogramów. Bez względu na rodzaj figury, szerokim łukiem omijajmy koszule swobodne.
Nogi dwóch kobiet

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
biustonosze

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Są ubiory, które po jednym sezonie wychodzą z mody. Z pewnością nie należą do nich jednakże dobrze skrojone, białe koszule męskie. Jeśli nie chcemy zalewać się potem przy najmniejszym stresie, kupmy koszulę z odpowiedniej jakości bawełny. Materiał ów niezwykle porządnie układa się na ciele, a ponadto względnie łatwo go rozprasować. Na specjalną okazję możemy z kolei założyć fantastyczną, ale całkiem drogą koszulę jedwabną.
W koszuli istotny jest kształt kołnierzyka. Najbardziej popularny jest fason prosty. Taką koszulę założymy na jakąkolwiek okazję, do krawata, bądź do jeansów.

Czy ciekawią Cię przedstawiane tematy? Jeżeli tak, to patrz szczegóły i odnajdź więcej informacji na przedstawiany temat – zapewne będą bardzo wciągające.

Nieco bardziej wytworny jest z kolei krój włoski. Rogi takiego kołnierzyka są skierowane na zewnątrz. Najmniej formalny jest zaś kołnierzyk zapinany.

Koszule męskie owego rodzaju bardzo dobrze nadają się do pracy. Przy kupnie koszuli powinno się zwrócić uwagę na należytą długość rękawa, krój zaś jest zależny od rodzaju figury.