Zapewne wszystkie panie mogą wymienić jednym tchem wszelkie, uwielbiane na całym świecie, marki obuwia. Ubóstwiani producenci, tacy jak Prada, czy Manolo Blahnik, mają rzesze swoich fanek w dowolnym zakątku Ziemi. Ten ostatni poprawił swoje notowania dzięki, osiągającemu rekordową oglądalność, serialowi „Seks w wielkim mieście”. Główna bohaterka, pisarka Carrie, opisująca życie w Nowym Jorku, kochała buty tego projektanta.

Autor: GEOX
Niestety, o takich pantoflach, my, przeciętni zjadacze chleba, jesteśmy w stanie tylko pomarzyć. Ceny pojedynczych par potrafią przyprawić o ogromne skoki ciśnienia. Stąd też większość z nas robi zakupy obuwnicze w różnych popularnych sieciówkach. Niska cena zwykle nie idzie w parze z dobrą jakością. To powoduje, że w sezonie musimy kupować po kilka par.

buty

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Aby ratować swoje finanse przed bankructwem, powróciliśmy znowu do naszych szewców. Wiele warsztatów, które posiadały wieloletnią i piękną historię, musiało zostać zamkniętych z powodu braku klientów. Na szczęście, moda na obuwie od rzemieślnika, podobnie jak na usługi krawców, wyjątkowo szybko powraca. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że lepiej zapłacić trochę więcej, ale za naprawdę porządne buty (link buty pole dance) (sprawdź moje źródło).Buty hand made posiadają swój osobliwy urok. I, co najistotniejsze dla wielu fashionistów, są nie do podrobienia. Nie musimy się martwić, że spotkamy na ulicy dziesiątki ludzi w takich samych butach. To też pewność niezwykłej solidności. Tak duże zainteresowanie tym tematem spowodowało, że projektowanie butów online jest obecnie bardzo interesującym sposobem na życie. Tego typu trampki wyróżniają się wyjątkowym stylem i najlepszym gatunkiem materiałów. W trosce o niepowtarzalność takich wyrobów, projektanci takich butów przykładają wielką wagę do najmniejszego nawet detalu. Procentuje to rosnącym zadowoleniem klientów.

Projektowanie własnych butów to prawdziwa przyjemność (Tutaj). To zajęcie stworzone dla ludzi twórczych, ale także dokładnych i cierpliwych, prawdziwych pasjonatów tego trudnego rzemiosła. Można dać upust wyobraźni i stworzyć prawdziwe dzieła sztuki, których z pewnością pozazdrościłaby nam słynna Carrie.