Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, internetowych mediów i wizualnych remiksów nie wyeliminował z, jakby nie patrzeć – gier online. Możemy grać w to co tylko preferujemy – od strategicznych przez RPG do sportowych manegerów. Gdy chodzi o gry – manager, względnym skojarzeniem są oczywiście soccerowe wersje Football Managera. Od początku budujesz tutaj swoją sieciową drużynę, dokładasz nowy stadion, dokonujesz transferów itd.

Łączysz funkcje szefa i trenera w jednym. Co innego w grach akcji, gdzie interfejs jest zupełnie inny. Jednak akcje gier, takich jak Mechrage, toczą się w przyszłości – czytaj więcej. Samo wskazanie na roboty jasno sygnalizuje wymiar czasowy. Skoro roboty to analogicznie skojarzenie batalistyczne. W sieciowej grze nie żyją one dla samego rozwoju, na wzór popularnych i rodzinnych Sims`ów. Gra w Mechrage rozpoczyna się w niewielkiej osadzie, zaczynamy grę najsłabszym dostępnym metalowym sprzętem chodzącym.

Oczywiście, w miarę postępu i kolejnych poczynań odblokowujemy kolejne roboty i osady. Kluczową przestrzenią rozwoju scenariusza jest przestrzeń militarna. Od bitewnych poczynań – a jako generał-maszyna musimy to robić – zależy sukces na polu walki i poziomie gry. Dodajmy na marginesie że na wojnach się nie kończy. Najlepszy generał przegrywa bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy.

Jeśli zafascynował Cię przedstawiany artykuł, to odwiedź www barwniki do ciast a tam oczekują na Ciebie materiały warte uwagi. Sprawdź je – będziesz bardzo zadowolony!

Przy pierwszym stadium gry pod uwagę należy brać szczególnie korzystne sojusze.

gra

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Przyszłość, maszyny i bitwy nie są kuszącą fabułą gry? Jeśli chcecie zostać przy „walce” online, ale w odmiennym kontekście warto spróbować swoich sił w Wawawars – . Jej fabuła rozgrywa się w… Warszawie.

Zaintrygował Cię opisywany artykuł? Jeśli tak, to szybko przeczytaj ponadto szczegóły w źródle (http://pracownia-magenta.pl/portfolio/), odnajdziesz tam dodatkowe informacje.

O co idzie walka? Rozwiązanie jest szalone – rodowici Warszawiacy walczą z przyjezdnymi. Na początku gry musimy wybrać jedną z opcji „warszawskiego ludu”. Podobnie jak w innej zręcznościowej strategii zaczynamy karierę bez żadnych umiejętności z niewielką kasą, w ślepym zaułku planszy. Docelowo chodzi o kontrolę nad miastem wybranej grupy – stołecznymi lub przyjezdnymi. To specyficzna lekcja życia w stolicy, w którym nie ma sentymentów. Grupy rozpychają się łokciami, by panować w mieście. Jak więc widać gry z „walką” online przybierają różne fabuły.