Od paru lat na terenie Polski – i nie tylko – są bardzo popularne i lubiane przez panie. O czym mowa? O swego rodzaju obuwiu, które chwali się przede wszystkim za komfort, wygodę oraz wygląd – gustowny, a jednocześnie sportowy, które udowadniają, iż wbrew pozorom – mogą iść razem w parze.

propozycje

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Jednymi ze wspomnianych butów są botki damskie. Sięgają one do kostek oraz dostępne na kilkucentymetrowym obcasie, bądź również płaskiej podeszwie – zależnie od oczekiwań pań. Można je napotkać praktycznie we wszystkich sklepach obuwniczych, gdyż od kiedy weszły na polski rynek, wręcz od razu skradły serca damskiej części klienteli z powodu swego wyglądu oraz kolorów, w których są dostępne. Są cenione głównie za swą oryginalność i liczne okazje, do których można je założyć. Świetnie komponują się zarówno ze spodniami, jak i sukienkami lub spódnicami. Stosowane są na co dzień, a także i na specjalne okazje, bowiem nie posiadają określonego użycia. Warto napomnieć, że ich wybór jest niezwykle duży, a botki damskie z kolei wpisały się – z pewnością już na stałe – w trend obuwniczy. Obecnie są dostępne na okres jesieni i zimy – w wersji ocieplanej, lecz istnieje możliwość zakupu ich na okres wiosenno-letni.

Narciarze

Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną kategorią butów – noszonych w lecie – są espadryle damskie Panie chwalą je sobie przede wszystkim za sportowy fason i lekkość. Są wykonane z naturalnego oraz przewiewnego materiału, a ich podeszwa jest pleciona.

Jeśli masz chęć zdobyć więcej informacji na omawiany temat, to notka spod linku (https://tdruk.pl/bluzy/bluzy-z-kapturem) także takie informacje ma, zatem kliknij tutaj, żeby je przeczytać.

Ponadto, dobrze prezentują się w

duecie ze sukienkami, a także spodniami, bądź spodenkami krótkimi. Espadryle damskie oferowane są w różnorakich barwach oraz wzorach, dzięki czemu nie znudzą się. Niektóre z nich zakrywają całą stopę, inne można zawiązywać, a następne – posiadają lekki koturn.