Koniec z monotonią. Po długiej zimie nadszedł okres Kolorów, jakie wdarły się do marketów. Na półkach nie odnajdziemy już czarno-szarych swetrów jak też płaszczy.
Całość skrzy się pełnią czerwieni i błękitów.

koszulka
To właśnie owe odcienie będziemy nosić tej wiosny. Chcesz być modny włóż coś kolorowego! Do tego nieodzownie duża torba również w stosownym czerwonym czy atramentowym odcieniu, i obowiązkowo – szal w kwiaty, jaki jak wiosenna łąka przyciągną wzrok przechodniów. Modne będą odważne kolory, jak czerwienie. Ażeby nie było monotonnie przełamujemy to błękitami.

Jeżeli użyta w niniejszym tekście retoryka do Ciebie przemówiła, to zobacz tu kombinezony dla kobiet inne tego rodzaju wpisy – one odnoszą się do pokrewnej problematyki.

Jeśli będziemy przestrzegać tych reguł, na pewno będziemy trendy na wiosnę. I tak właśnie już się dzieje! Na ulicach dostrzec można coraz więcej śmiałych, barwnie ubranych dziewczyn. Widać, że wiosna już wkroczyła do naszych szaf. O czym jeszcze musi pamiętać elegantka? O odrobinie klasycznego luzu. Jak też o tym, iż żywe kolory najlepiej pasują do dżinsowych spodni jak też spódnic, jakie nosiliśmy w minionych sezonach. Bo one i teraz są jak najbardziej modne jednakowo jak dzianiny futerkowe.

Dzisiaj obowiązywać w kolekcji wiosennej będą 2 trendy. Wszystko obowiązkowo powinno być barwne. Zaś aby być modnym można odziewać się na dwa sposoby. Możesz zestawiać ze sobą kolory fluorescencyjne, czyli jaskrawe odcienie dwa bądź trzy jak też do tego zestawić jakikolwiek kolor spokojniejszy granat albo błękit).

Druga opcja jaka w najświeższych trendach mody wiąże to ubieranie się od stóp do głów w tym samym jaskrawym odcieniu: pomarańczowym, różowym, czy wściekłym zielonym. Kiedy będziemy przestrzegać tych reguł z pewnością będziemy trendy wiosną.