Znaczna część osób próbuje dbać o swoje zdrowie. Bierzemy kąpiel, używamy kosmetyków. Staramy się podejść do kwestii kompleksowo – to oznacza, że troszczymy się o swą cerę oraz inne części ciała.

Ale czy to cała prawda?
Pytanie jest takie czy wystarczająco dbamy o stopy. Pewnie większość osób stwierdzi, że pewnie tak, bo używa pumeksu. Duża grupa ludzi stara się jeszcze raz na jakiś czas nakładać na stopy właściwy krem. Niektórzy robią peeling oraz zapisują się do podologa.http://www.angelka.pl/ (zobacz Fotograf Angelka)Niektórzy oświadczą też, że w trosce o stopy kupują dobre skarpetki oraz oddychające buty. Właśnie – jakie bywają dobre skarpetki? Duża grupa ludzi sądzi zapewne, że te z bawełny są najzdrowsze. Niestety nie jest to prawda. Bawełna jest bardzo delikatną rośliną oraz pysznym kąskiem dla wszelakich pasożytów. Z tego powodu na jej pola sypie się wielkie ilości pestycydów. Cała ta tablica Mendelejewa przez, noszone kilkanaście godzin dziennie, skarpetki dostaje się do ludzkiego krwiobiegu.
skarpety bambusowe

Autor: fenek young
Źródło: http://www.flickr.com
Zatem co kupić? Zdecydowanie zdrowsze są skarpety bambusowe. Sprawiają, że skóra oddycha, a komfort noszenia zwiększa się kilkukrotnie. Skóra stóp nie jest spocona, zatem skarpetki nie śmierdzą.

W sytuacji kiedy musisz znaleźć poza tym także inne pokrewne dane na ten temat, to więcej zobaczysz na portalu (https://www.angelka.pl/sesja-na-roczek/), do którego odnośnik jest tu.

O takich skarpetkach powinny pomyśleć zwłaszcza osoby chore na cukrzycę albo ci, którzy intensywnie uprawiają sport, na przykład jogging, gdyż są one antygrzybiczne.

Skarpety bambusowe mamy możliwość nabyć w kilkunastu kolorach i modelach – stopki lub te z wysokim stanem. Są również różne nadruki i oczywiście podział na męskie oraz damskie.