Kompletowanie męskiej konfekcji biznesowej zupełnie nie musi być skomplikowane. Powinniśmy postawić na elementy tylko dobrej jakości oraz trzymać się paru reguł.
Elegancki a także klasyczny image możemy bez trudności ożywić eleganckimi dodatkami, zaś od czasu do czasu gajer zastąpić znakomicie skrojoną marynarką jak też ciemnymi jeansami.

srebro

Autor: Sanitec KOŁO
W biznesowej garderobie na początek z pewnością muszą znaleźć się dwa garnitury, szary jak też granatowy. To absolutna klasyka, która nie przeminie. Jednakże gajer gajerowi nierówny. Spraw, by twój był wizytówką.

Zaciekawił Cię analizowany tutaj wątek i poszukujesz oprócz tego innych tego typu danych? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym artykule (https://bylola.pl/pl/c/badz-sexi-bielizna-erotyczna-plus-size/96)!

Wybierz fason, jaki będzie idealnie dopasowany do twojej figury. Garnitury powinny uszyte być z wełny dobrej jakości. Delikatny połysk materiału przyda wytworności jak też sprawi, że odzienie będzie wyglądało na kosztowniejsze. Jeżeli chcesz ożywić nieco wygląd, uczyń to za pomocą dodatków dla przykładu krawata w interesującym Kolorze czy poszetki. Na pewno przydać się mogą także skórzane paski do spodni.

Prócz garniturów warto zainwestować również w kilka klasycznych koszul, w kolorze białym oraz błękitnym. Łącząc je z popielatym bądź granatowym odcieniem, nie da się popełnić gafy. Istotna jest też najlepsza jakość jak też odpowiedni krój, który będzie dopasowany do sylwetki. Świetną alternatywą dla gajera będzie stylowa sportowa marynarka. Styliści podpowiadają, by na początek rozpocząć od klasycznego modelu w odcieniach koloru niebieskiego.

Możesz również sobie pozwolić na jakiś wzór, np. subtelną kratkę. W żadnym wypadku nie powinna być to jednakże marynarka (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/32/Garnitur%20szary%20w%20niebiesk%C4%85%20krat%C4%99) od gajera. Sportowa marynarka jest w inny sposób skrojona i na ogół jest troszkę krótsza garniturowej.