Rynek produktów jubilerskich oraz tzw. biżuterii sztucznej rozwija się w Polsce w zadziwiającym tempie.
Biżuteria jest w stałym asortymencie wielu znanych sklepów odzieżowych.

kolczyki złote z cyrkoniami

Autor: BOYCOTT 'The Weight of Blood’ by Laura McHugh
Źródło: http://www.flickr.com
Z drugiej strony, nie tracą na popularności świetnego gatunku wyroby jubilerskie. Coraz szerzej dostępna jest też artystyczna biżuteria. W jaki sposób połapać się w tak dostatniej ofercie? Czym cechować musi się biżuteria na lata. Co powinno znaleźć się w szkatułce każdej pani? Do najbardziej popularnych produktów uznawanych za biżuterię damską przynależą kolczyki złote z cyrkoniami, kolie, bransoletki, pierścienie oraz korale. Mogą one być wyprzedawane pojedynczo lub w zestawach (na przykład kolczyki + kolia), co stanowi zawsze bardzo dobry pomysł na podarek.
sukienki

Autor: Orsay
W każdej szkatułce musi znaleźć się zestaw paru elementów, jakie nie ulegną chwilowym modom oraz pozostaną śliczne. Z pewnością warto zakupić prosty srebrny albo złoty łańcuszek, jaki ozdobimy wymienialnymi wisiorkami w miarę odmiany trendu. Ponadczasowym podejściem jest też sznurek pereł bądź jedna perełka w postaci prostej zawieszki.

Ta wskazówka z serwisu (https://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/komplety/) będzie Ci odpowiadać, ponieważ także mówi o poruszanym w tym artykule problemie. Co nie mniej warte odnotowania, robi to w porywający sposób.

Najważniejszą cechą biżuterii jest rzecz jasna materiał, z którego konkretny przedmiot jest zrobiony. To od zastosowanego tworzywa zależy cena wyrobu oraz jego jakość. Górną półkę stanowi biżuteria zrealizowana na bazie złota (białego, złotego oraz różowego).

Niezmiennie od lat jest to najdroższa a także najbardziej lubiana ozdoba. Nabywając złoto trzeba dokładnie sprawdzić próbę stopu. Obiekt zbudowany z czystego złota byłby zbyt miękki, dlatego do stopu dodawane są również inne metale.