Ozdabianie ciała od stuleci intrygowało ludzi. Popularne stało się tatuowanie, przekłuwanie skóry, czyli piercing. Piercing nie sprowadza się jedynie do typowych przebić uszu, a polega szczególnie na wykonywaniu przekłuć w specyficznych lokalizacjach ciała, w nosie, brwi, sutkach, okolicach brody, w pępku, a także w intymnych częściach ciała.

Wykonanie piercingu ciała trwa z reguły parę minut. Na ów zabieg składa się przebicie skóry, oraz założenie kolczyka. W przekłute lokalizacje wprowadza się kolczyki sporządzone przeważnie z tytanu. Kolczyki z takich tworzyw jak stal chirurgiczna, plastik, kość, drewno, szkło, koral, srebro powinno się nosić dopiero po całkowitym wygojeniu przekłutego punktu.

buty puma

Źródło: foter.com
Łańcuszki to biżuteria bardzo entuzjastycznie kupowana nie tylko przez panie. Są zakładane na szyję, rękach, nogach, a nawet na brzuchu. Łańcuszki na brzuch są określone są przeważnie dla dziewczyn, które zawodowo zajmują się tańcem brzucha, gdyż łańcuszek cudownie zaznacza talię. Istnieje także możliwość zamówienia łańcuszka osobistego pomysłu.
Moda damska w stylu grunge

Autor: House
Źródło: House
Biżuteria sztuczna to najbardziej popularna forma ozdób na świecie. Jest efektowna, a przy tym tania. We wSzelkich magazynach modowych jest istotnym detalem stylizacji. Biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ hurt czytaj tu przekazuje rozmaite gatunki biżuterii, które można zakupić w dużych ilościach. Niedroga biżuteria to wyjście na fantastyczny design, bez dużych kosztów.

Każdy kto pragnie modnie wyglądać powinien mieć na uwadze, że atrakcyjny wygląd gwarantuje biżuteria sztuczna. Na dodatek, dzięki swojej niskiej cenie zapewnia ciągłe zmiany i podążanie za stylami.