Kobiety uwielbiają klejnoty. Są idealne do wszystkich kreacji i nawet do pracy. Jednakże najlepiej pasują one do eleganckich, wyjściowych sukni. Zwłaszcza jeżeli myślimy o drogiej biżuterii z perłami czy szafirami.

Biżuteria z pereł jest nieziemsko elegancka. Nie zalicza się do tanich upominków, ale zwłaszcza taki podarunek udowodni naszej wybrance, jak bardzo ją kochamy. Zazwyczaj to mężowie chcą zrobić taki czyn – link do artykułu. Często wynika to na przykład z nadchodzącej okrągłej rocznicy ślubu. Tym gestem pragną pokazać jak cenią i uwielbiają swoją wybrankę. Mamy możliwość dokupić broszkę, naszyjnik, kolczyki lub nawet cały zestaw.
instalacja

Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Także kolczyki z perłami cieszą się sporym wzięciem. Kolczyki mogą być srebrne albo złote. Jeżeli chcemy mamy możliwość również wybrać różne zawieszki – sztyft albo bigiel. Dopełniającym upiększeniem mogą stać się świecidełka (zobacz przykłady). Do takich kolczyków najlepiej pasuje bransoletka wykonana w tym samym fasonie.

Kiedy przeczytasz już poniższy artykuł, to oprócz tego zobacz również co zawiera porządna treść (http://www.wonia.pl/lidia-tomasz/), gdyż prezentuje ona podobnie zajmujące kwestie.

Należy o tym podumać w momencie, gdy będziemy robić zamówienie. Zawsze należy też zostawić sobie szansę dokupienia dodatkowych części kompletu w następnych latach lub z powodu innych rocznic.

Konik z papieru

Autor: Syahmir
Źródło: http://www.flickr.com
Perły przenigdy nie wychodzą z mody. Są tak uniwersalne jak znana „mała czarna”.

Są bardzo szykowne i pasują do wszystkiego – do marynarki na spotkanie biznesowe, ale także do eleganckiej sukienki, gdy wybieramy się do teatru. Nasza małżonka będzie wniebowzięta, kiedy damy jej właśnie coś z kolekcji z perłą.