W zestawieniach najładniej ubranych pań właśnie Polki zdobywają bardzo dobre pozycje. Wiadoma sprawa: to wszystko zależy od wielu czynników, panie są bardzo różne, lecz generalnie można śmiało powiedzieć, że sporo w owym twierdzeniu prawdy.

Autor: Quelle Polska sp. z o.o.
Wystarczy spojrzeć choćby na Brytyjki, które co jak co, lecz często nie za bardzo dbają o ubiór. Doskonale, iż na ten moment jest dużo prościej trafić na ładnie prezentującą się Polkę, aniżeli na taką, która pewnie nie zwykła interesować się modem. Inna kwestia jest jeszcze taka, że w końcu nigdy nie wolno oceniać ludzi tylko na podstawie jego prezencji. Jesteśmy wolnym społeczeństwem, a więc każda kobieta ma prawo do swojego stylu. Bądź jego braku. Dobrze jeśli w ogóle potrafimy docenić własny wygląd. Nawet jeśli ogólnie nie posiadamy zbytnio korzystnej sylwetki. No właśnie: które ubrania są najbardziej kapitalne dla takich puszystych (porady modowe)?

Niesamowite jest to, że w ogóle ładne tekstylia (atgroup) są w stanie spowodować, iż autentycznie każda z kobiet ma okazję w dużym stopniu uatrakcyjnić własny wygląd zewnętrzny. No co jak co, lecz w szczególności czarne ubrania sprawiają, że puszyste panie prezentują się o wiele fajniej. I wcale nie jest powiedziane, iż trzeba robić wszystko co możliwe, aby jakoś tam ukryć swoją puszystość. To tak czy siak jest zauważalne, no taka jest prawda.

Modelka prezentująca najnowsze trendy

Autor: James Hoyt
Źródło: http://www.flickr.com
Na całe szczęście uwydatnienie bardzo atrakcyjnej części własnego ciała sprawia, że puszysta kobieta wygląda zjawiskowo. Zatem jeżeli któraś kobieta ma spory, jędrny biust, jak najbardziej nie powinna go ukrywać. Wyeksponowanie własnego biustu, jeżeli jest naprawdę przynajmniej według nas seksowny, dużo daje. Pozbądźmy się kompleksów – dobrze, nie jesteśmy modelkami, ale modelka nie ma tak fajnego biustu, niż my! Trzeba skupiać się mocniej na pozytywach.

Kobiety, które są puszyste powinny również kupić elegancką biżuterię: sprawia ona przecież to, że tak jakby z automatu będzie w lepszym humorze. Kiedy jakaś kobieta ma doskonały humor, tak jakby automatycznie jest pozytywniej odbierana przez społeczeństwo. W takim razie rada dla puszystych pań: nie ma sensu zadręczać się dalej.