Rodzinne imprezy to okres, kiedy dawno nie widziani krewni spotykają się po to, aby przeżyć wspólnie rodzinne wydarzenia. Będą się więc spotykać na ślubach, chrztach i stypach.

gorset

Autor: Jae Storer
Źródło: http://www.flickr.com
I oczywiście jest to znakomita okazja na to, żeby jakoś skomentować prezencję każdej obecnej ciotki i kuzynki, bo w końcu przez wiele miesięcy zmieniły się znacznie. Nic więc dziwnego, że stroje na te ważne uroczystości dobierane są z dużą starannością. I nie będzie to chodzić jedynie o uszanowanie rangi wydarzenia i zaakcentowanie swojego podejścia z tym się wiążącego. Ważniejsza wydaje się być główna zasada, żeby nie dostarczyć innym żadnego powodu do plotek. Kobiety majętne założą zapewne nową drogą sukienkę, najlepiej z jakiejś znanej pracowni.

Jedyną zasadą jest co najwyżej dobranie koloru w zgodzie z tradycyjnymi zasadami, czyli na wesele nie zakłada się sukienki białej, zaś na pogrzeb dobrze się ubrać na czarno. Oprócz tego całkowita dowolność fasonów i stylów. Kobiety o doskonałej figurze także nie muszą przejmować się ewentualnymi komentarzami. Jeżeli nawet ich strój nie ma metki znanego krawca to negatywne opinie mogą być co najwyżej podyktowane zazdrością o figurę. Dużo gorszą sytuację mają kobiety puszyste. W sklepach które oferują tradycyjne sukienki na wesele duże rozmiary nie będą raczej możliwe do kupienia. Z jakiegoś powodu ktoś założył, że weselnicy są młodzi, piękni i noszą rozmiar 38.

Kobieta z różową torebką

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście ze wsparciem przychodzi coraz więcej butików rodzimych projektantów mniejszej rangi, którzy dostrzegają potrzebę ubrania ludzi o nieco innej figurze. Tu można znaleźć eleganckie i niebanalne wzory kreacji szytych w małej ilości egzemplarzy i do tego w pełnej palecie rozmiarów. Na miejscu będzie również istnieć możliwość dopasowania indywidualnie tak, aby leżała jeszcze lepiej.

Przeglądnij naszą witrynę. Możesz przejrzeć na niej kolejne zajmujące opisy. Więc kliknij, aby zobaczyć źródło informacji na zbliżony temat.

Modele projektuje się w taki sposób, że z całkowicie ukrywają niedoskonałości figury, eksponując w zamian posiadane walory. Do kupienia więc będą piękne sukienki wyszczuplające brzuch, lub kombinezony które będą okrywać nadmiarowe fałdki w luźnych fragmentach tkaniny.