Jeśli jesteś facetem, jaki lubi seksowną bieliznę. Jeśli jesteś mężczyzną seksownej dziewczyny. Kiedy ubóstwiasz robić jej szczególne podarki – ów tekst będzie właśnie dla Ciebie.
Metody kupowania podzielę na 2.

zima

Autor: Bureau of Land Management Oregon/Washington
Źródło: http://www.flickr.com

seksowna bielizna

Źródło: Jagna.pl
Tę prostszą, zatem Internetową jak też tą niewspółmiernie trudniejszą, zatem stacjonarną. Z jakiego powodu internetowa jest łatwiejsza? Dlatego że kupujesz w przyjaznej aurze (czyli tam, gdzie masz na to chęć), nie krępują Cię pytania sprzedawczyń, masz bezgraniczną ilość czasu na podjęcie decyzji, a w razie wpadki z wielkością możesz zawsze wymienić gorsety (albo nawet zwrócić). Tu sugeruję wybieranie miękkich modeli oznaczonych jako S, M, L lub XL – one z reguły dopasowują się miękko do ciała, natomiast dobór właściwego jest bezproblemowy do opanowania. Chyba, że Twoja Pani nie kocha delikatnych koronek lub nosi za każdym razem jeden numer z wybranego sklepu a także nie lękasz się szaleć z skomplikowaną numeracją. Wtenczas masz naprawdę łatwo.
Wydruki

Źródło: http://www.sxc.hu
Przewidźmy więc, iż ciekawi Cię po prostu piękna seksowna bielizna i że nabywasz ją również nieco dla siebie. Od czego rozpocząć? Od przejrzenia jej szafy. Zwyczajnie w świecie posprawdzaj jej biusthaltery oraz majtki – a także zrób zdjęcia metek. Fotografie przydadzą Ci się, jako że jeżeli usiądziesz komfortowo w fotelu oraz odpalisz sklep z bielizną, i później zerkniesz na opcje rozmiarowe, wówczas wszystko przypuszczalnie Ci się pomiesza.

Gmerając po półeczkach kieruj uwagę na na ogół powtarzający się numer, w szczególności stanika (to na serio faktycznie jest istotne). Na wszelki wypadek sprawdź również rozmiar jej kiecek. Uzbrojony w takową wiedzę udaj się do sklepu.