Randka, pierwsza czy też druga, zawsze jest ważnym zdarzeniem w życiu każdej damy.
Każda niewiasta, bez względu od stażu znajomości pragnie zaskoczyć ukochanego jak też wyglądać olśniewająco w trakcie spotkania.

nike

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Do każdej randki powinno się się zatem właściwie przygotować. Wieczór ją poprzedzający warto spędzić miło, odprężając się. Pomoże to nam uciszyć emocje oraz pozytywnie nastroić się na czekające nas spotkanie. Polecany jest wieczór kinematograficzny z ukochaną komedią, również romantyczną. Po przyjemnym wieczorze przychodzi nowy dzień, a szczegółowiej, dzień spotkania z lubym. Po pierwsze naturalność. Ubierzmy ubiór, w jakim czujemy się dobrze, nie ubierajmy niczego nowego. Zdecydujmy się na sprawdzone ubrania, w których wyglądamy dobrze. Doskonale sprawdzi się prosta kiecka z żakietem albo czarne spodnie oraz stylowa bluzeczka, zestawiona ze swetrem. Sexi sukienki doskonale sprawdzą się na spotkanie z ukochanym. Kostium wzbogaćmy także o stosowne dodatki: elegancką biżuterię jak też praktyczną torebkę, pasującą do resztę. Makijaż – make up ślubny również musi być naturalny. Miast koralowych ust wybierzmy lekki błyszczyk, jaki kusząco zwiększy wargi. Zrezygnujmy ze skomplikowanych upięć na rzecz luźnych upięć bądź końskich ogonów. Powinniśmy pomyśleć również o rozpuszczonych włosach.
Ukochany z pewnością będzie zachwycony. Kiedy mamy już określone, co przyodziejemy na schadzkę, możemy przejść do następnej części przygotowań. Wspomniany wcześniej filmowy wieczór warto poprzedzić także domowym SPA. Przydać się może dobry peeling ciała.

Następnie przychodzi czas na odprężającą ablucję z domieszką aromatycznych olejków bądź relaksujący prysznic. Po tychże zabiegach trzeba postawić na nawilżenie. Tutaj znakomicie sprawdzą się wszelkiego typu kremy jak też musy do ciała.