Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby bywa właściwą, jednak Walentynki z pewnością zasługują na podarunek wyjątkowy. Sporo pań uważa, iż taki upominek powinien być romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, czasem jednakże warto odejść od owej tradycji.

Romantyczny? Niekoniecznie
strona internetowa

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż Walentynki zdecydowanie kojarzą się z serduszkami i innymi dekoracjami nawiązującymi do miłości, mnóstwa mężczyzn nie do końca będzie zadowolonych z gadżetu ściśle związanego z Dniem Zakochanych. Zdarza się, że panowie woleliby całkiem zbojkotować Walentynki, jednakże ich ukochane mogłyby poczuć się zawiedzione. Z pewnością kobiety przywiązują znacznie większą wagę do świętowania 14 lutego, nie znaczy to jednakże, iż ich partnerzy powinny się całkowicie podporządkować. Pamiętajmy, iż najważniejsze we wręczaniu prezentów jest sprawienie radości drugiej osobie, dlatego także zamiast poduszki w kształcie serca, bądź pluszowego misia zdecydowanie najlepiej pozostaje poszukać czegoś ciekawszego.
wypoczynek

Autor: Robert Anders
Źródło: http://www.flickr.com
Jak znaleźć upominek idealny?
To proste – starczy pod uwagę wziąć zainteresowania ukochanego.

Kiedy poszukujesz sprawdzone dane, zobacz i sprawdź informację – tu znajdziesz wyłącznie interesujące oferty. Kliknij, nie zawiedziesz się.

Skoro Twój narzeczony lubi gadżety, podaruj mu zabawny budzik, kolejne słuchawki do telefonu, lub zestaw obiektywów do smartfona. Miłośnik aktywnego trybu życia jest zadowolony z wszelkiego gatunku gadżetów przydatnych podczas treningów. Ciekawym rozwiązaniem są też bilety czy karnety na rozmaitego gatunku rozrywki dostarczające adrenaliny – atrakcje Gdańsk, Sopot, Gdynia proponują sporo ciekawych propozycji, do jakich należy chociażby paintball Gdańsk stocznia. Zwolennicy mocnych wrażeń ucieszyć się potrafią także z możliwości wykonania skoku na bungee, wspinania się na ściance, jazdy gokartami, czy lotu paralotnią. Znacznie więcej firm zajmujących się organizowaniem wszelkiego rodzaju atrakcji dla mężczyzn ma w ofercie faktu gatunku aktywność, dlatego każda kobieta odnajdzie coś, co odpowiadać jest zainteresowaniom ukochanego.

Ten niecodzienny prezent z pewnością przypadnie narzeczonemu, mężowi, bądź chłopakowi do gustu bardzo bardziej, niż następny Walentynkowy gadżet, który pozostaje się kurzył na półce. Należy o powyższym wspomnieć podczas szykowania dla ukochanego niespodzianki z okazji Święta Zakochanych.