Niewielkie przedsiębiorstwa często są zmuszone transportować mnóstwo rzeczy – więcej aniżeli czasami wydaje się postronnemu obserwatorowi. Z tego powodu dyrektor firmy jest zobligowany zatroszczyć się o sprzęt do transportu tych przedmiotów.

portfel

Autor: QUELLE POLSKA Sp. z o. o.
Niektórzy właściciele firm kupują ciężarówki. Jednak jest to kolosalny wydatek i nie stale są one wykorzystywane. Jeśli zbyt często stoją pod firmą, to na siebie w pewnym sensie nie zarabiają i tym samym wiemy wówczas, że była to inwestycja niefortunna. Na dodatek, wielki samochód zajmuje sporo miejsca na podjeździe – jeżeli nie należy on do nas i jesteśmy zmuszeni płacić abonament, to generuje to dodatkowe straty. Dlatego przyczepka wydaje się być optymalnym rozwiązaniem. Jest mała, ale po przypięciu jej do auta, sprawia, że jego pojemność znacznie się zwiększa. Mamy możliwość powkładać do niech całą masę rzeczy. Jednak jeżeli mamy taki okres w pracy, kiedy jej nie potrzebujemy, to możemy bez kłopotu zostawić ją na przykład w garażu lub na posesji, ponieważ praktycznie nie rzuca się w oczy. Dodatkowym atutem jest to, że na nieduże przyczepki nie trzeba posiadać dodatkowej kategorii prawa jazdy. Wystarczy zwykła kat. B (którą posiadają prawie wszyscy rodacy) i możemy jechać w drogę.

To także znacznie obniża koszty dla pracodawcy, ponieważ nie musi posyłać podwładnych na ekstra kursy prawa jazdy na ciężarówki, które niestety nie są tanie. Typ przyczepki możemy wybrać sami w zależności od tego, jakie gabaryty nas interesują. Mnóstwo ofert sprzedaży możemy znaleźć w internecie.