Faktem jest, że bukiet kupujemy zazwyczaj kobietom. Czasami z powodu okazji, a od czasu do czasu bez przyczyny, ale by pokazać jej swoją miłość.

Oczywiście żaden pan nie zechciałby otrzymać bukietu róż, ale nie znaczy to, że mężczyźni w ogóle nie lubią prezentów.
perspektywa - moda

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
sport - perspektywa

Autor: Jared Hersch
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy jakaś córka czy partnerka zastanawiają się nad tym, co kupić ukochanemu mężczyźnie albo tacie na urodziny czy na Boże Narodzenie. Najpopularniejsze podarki to krawat lub woda kolońska, ale wydaje się, że są to niezwykle szablonowe podarki. Pewnie, już nieraz decydowałyśmy się na taki sam prezent i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie są one niczym niezwykłym. A jeżeli w tym roku chcemy, by nasz prezent był niezwykle wyjątkowy – co powinnyśmy uczynić? Mamy możliwość na przykład kupić męski łańcuszek. Jest to cudny prezent, który z pewnością zostanie doceniony. Będzie on podarowany z głębi serca. Jeżeli uda nam się odgadnąć gust obdarowanego, to zapewne będzie on szczerze zdziwiony i szczęśliwy. Dowodem na to czy prezent nam się udał, będzie to, że nasz ojciec lub partner będą nosić go na szyi stale. Mamy możliwość znaleźć różnego rodzaju łańcuszki – cienkie albo grube, srebrne lub złote. Możemy również wydać trochę większą sumę i do łańcuszka dokupić wisiorek – przykładowo krzyżyk, który będzie męża chronił cały czas, kiedy będzie w pracy.

Rzecz jasna nie ma obowiązku, by był to krzyżyk, ale istotne byśmy trafili w gust obdarowanego. Powinniśmy także wybrać długość łańcuszka – standardowa to 60 cm.