Ukryta pod suknią ślubną stanowi kwintesencję kobiecości, odsłanianą dopiero w czasie nocy poślubnej. Nie powinna być jednak zanadto fikuśna, bowiem nie ma prawa ukazać się oczom weselników.
Oto kilka rad, jak wybrać idealną bieliznę do ślubu.

Mała czarna, stylizacja Anataka

Autor: Anataka
Źródło: Anataka
sukienki

Autor: Axami
Źródło: Axami
Powinniśmy pamiętać, iż nie każda suknia ślubna wymaga biustonosza. Są modele, które biustonosz mają wszyty. Wybierając suknię ślubną spytaj w salonie, czy biustonosz będzie nieodzowny. Na takie rozwiązanie mogą zdecydować się kobiety o dużym biuście i okrągłych kształtach. Odpowiednio dopasowany do figury gorset może zdziałać cuda, czyli faktycznie wyszczuplić nas. Inna zaleta gorsetów jest taka, że dobrze się układają na nich sukienki. Minus: pasują tylko do zabudowanych sukni. Jeśli natomiast biustonosz – szczegóły tu…będzie nieodzowny, doskonale sprawdzi się bardotka ślubna.
bardotka ślubna

Autor: Beauty Night
Źródło: Akrobatka.pl
Doskonałe majteczki a więc takie, jakie nie będą odciskać się na sukni ani wpijać w pupę. Im będą skromniejsze, tym lepiej. Doskonałym wyborem mogą okazać się stringi. rajstopy czy pończochy? Zdecydowanie pończochy.

Kliknij ten odsyłacz oraz zdobądź pomocne informacje (http://www.elian.eu/pl/agrafki-dziewiarskie) w kontekście opisywanej tu problematyki. Bez cienia wątpliwości faktycznie uznasz je za przydatne.

Nie wyłącznie dlatego, iż są seksowniejsze, lecz również dlatego, iż nie odciskają się pod suknią oraz nie musimy się martwić o to, by je co moment podciągać. Do pończoch koniecznie niebieska podwiązka, symbol małżeńskiego szczęścia. Najmodniejsza wciąż pozostaje bielizna koronkowa. Ta jednakże powinna być świetnej jakości, aby nie cisnęła.

Na koniec najistotniejsza zasada: bieliznę dobieramy pod odcień sukienki (warto mieć przy sobie próbkę materiału). Szukamy więc pośród odcieni: białego, ecru albo cielistego. I nie zapominamy, że mamy czuć się w niej jak we własnej skórze.