Czerwona suknia na wesele czy też inne wielkie wyjście już wisi na wieszaku, lecz nadal brakuje pomysłu na buty i dodatki? Czerwień jest nadzwyczaj wdzięcznym kolorem i w akcentach może stanowić dopełnienie nieomalże każdej stylizacji.
Jednak kiedy wysuwa się na pierwszy plan, na połączenia kolorystyczne powinniśmy już uważać.

Niebieska sukienka oraz czerwone buty to zdecydowanie dobre połączenie, lecz jeśliby przestawić proporcje oraz zestawić czerwoną kieckę z niebieskimi bucikami, to rozwiązanie już mocno kontrowersyjne. Naturalnie w zabawie modą wszelkie chwyty są dozwolone, jednakże dominująca w stylizacji czerwień nastręcza nadzwyczajnej oprawy. Na co dzień możemy szaleć z kolorami, jednakże już na większe wydarzenia, trzeba kierować się możliwie idealnym dopasowaniem. Jeżeli idzie o buciki do czerwonej sukni, wybór powinien być skoncentrowany nie tyle na fasonie, co na odcieniu. Decyzja, które buty do niej dopasować, powinna podyktowana być rodzajem stylizacji. Jakie połączenia kolorystyczne są trendy?
leki i suplememty diety

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
maluch

Autor: Scott Gardner
Źródło: http://www.flickr.com
Czarne czółenka a także buciki w odcieniu nude to dwa najbardziej popularne odcienie, które stanowią bezpieczne połączenie z każdym odcieniem czerwieni. Uniwersalne, a zarazem eleganckie. Klasyczne czarne szpileczki, sandały z cienkich pasków albo czółenka nadadzą się do każdej stylizacji – jeśli tylko pasują do kroju sukni, wszystkie chwyty dozwolone. Jeśli decydujemy się na lekką sukienkę, lepiej wybierzmy buciki w odcieniu nude. Czarne, szczególnie zabudowane, mogą nadać stylizacji zbytecznej ciężkości.

Do uroczystych kreacji wieczorowych, czerń sprawdzi się już doskonale.

Czy odnalazłeś konieczne informacje na omawiany wątek? Jeśli tak, to świetnie, ale równie ciekawe będą wiadomości na tym serwisie. Wówczas przejdź tam.

Biel we właściwym odcieniu to też dobra opcja. Kombinacja mocnej czerwieni ze śnieżną białością może być jednakże nadto kontrastowe.