Od wieków jest wiadome, iż jantar to kamień leczniczy. Istnieje również legenda, że w bursztynie są zaklęte tajemne moce, które odpędzają nie tylko niedobre moce, ale też wyciągają z ciała dolegliwości oraz ich zwiastuny.

ubrania

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Już w starożytności bursztyn był stosowany do zdejmowania uroków a również do oczyszczania miejsc z ujemnej energii.
A jakie są pierścionki z bursztynem? Zapewne niezwykle piękne i wyjątkowe. Takowe pierścionki z bursztynem mogą być zarówno ze złota białego jak również z żółtego. Mogłyby być także posrebrzane pierścionki z bursztynem. To mógłby być doskonały upominek komunijny dla Twojej chrześnicy.

Czy nasz post zaciekawił Cię tak bardzo, że pragniesz więcej? Więc po następne wiadomości przejdź do tego linku. Tam czeka istotny link (http://www.cudmoda.pl/kategoria/kobieta/maski-bawelniane).

To będzie pamiątka na calutkie bycie, a takowe pierścionki z bursztynem nie dosyć, że są śliczne to ponadto odstraszają niedobre moce od jego właścicielki. Wcale się nie zastanawiaj, wyłącznie idź do złotnika oraz zobacz wszystkie pierścionki z bursztynem, na pewno dobierzesz coś, co spodoba się i Tobie i Twej siostrzenicy.

t-shirty

Źródło: http://koszule-meskie.sklep.pl/
Takowe pierścionki z bursztynem to może być też idealna pamiątka znad morza. To w tamtym miejscu możesz kupić takie błyskotki, a one będą Tobie przypominały szczęśliwy czas wypoczynku oraz rozkosznego leniuchowania. Można by wszelakie wakacyjne ewokacje zamknąć w czymś takowym jak pierścionki z bursztynem. Jantar w każdym wypadku będzie kojarzyć się z ojczystym wybrzeżem oraz bez końca takową pamiątkę możesz sobie przywieźć ze wspomnianego zakątka.

Zobaczysz jak kumpele będą zazdrościły Tobie Twego nowego pierścionka. Lecz wszakże polskie morze nie jest na krańcu świata, zatem dowolna z nich mogłaby po takowe pierścionki z bursztynem pojechać samodzielnie.