Elegancja bywa kwestią pieniążków, jednak portfel nie jest tu najważniejszym wyznacznikiem. Głównie liczy się klasa oraz należycie dobranie ubrania do sytuacji.
Istnieje parę rzeczy, które pomogą wybrnąć z wszelkiej modowej biedy.

białe koszule męskie

Źródło: www.morguefile.com
Powinny się one znaleźć w garderobie każdego mężczyzny. Gajer jest to uniform dzisiejszego mężczyzny. Musimy mieć w szafie chociażby jeden – jeżeli możemy sobie pozwolić wyłącznie na jeden gajer – wybierzmy ciemnogranatowy. Może służyć nam jako garnitur biznesowy i codzienny, a dodatkowo w wieczorowym świetle granat wygląda na jeszcze ciemniejszy, pasuje zatem na najbardziej stylowe wyjścia. Gajer za każdym razem dobieramy do figury. Jeżeli mamy posiadać w garderobie tylko jeden, neutralny jest garnitur jednorzędowy. Ten gajer wysmukli figurę zaś długością nogawek można również optycznie troszkę „urosnąć”.
Bez śnieżnobiałej koszuli po prostu nie da się dzisiaj funkcjonować.

Masz ochotę zgłębić więcej tego typu materiałów? Jeśli tak, to zobacz to unikalne www (http://www.lamalama.pl/kontakt.html), ponieważ również Cię z pewnością zainteresuje.

Jest ona zarówno szykowna jak i twarzowa. Ważne, ażeby białe koszule zielona góra koszule męskie wykonane były z odpowiedniej jakości tkaniny, nieprzejrzystej oraz najlepiej ze stuprocentowej bawełny. Jeżeli mamy wyłącznie jedną elegancką koszulę, wygodniej, aby miała rękawy zapinane na guziki. Warto jednak posiadać w garderobie również jedną koszulę zapinaną na spinki. One nigdy nie wyjdą z mody, przydają całości dobrego smaku a także akcentują osobowość.

Mankiety nie mogą wystawać na więcej niż jeden centymentr poza rękaw marynarki. Kołnierzyk – jego wysokość oraz szerokość – dopasowuje się do kształtu szyi. Sylwetkę zawsze łatwiej jest wyprofilować zamawiając koszulę na miarę u krawcowej.