Pojemna, znakomicie oświetlona oraz funkcjonalna – w jaki sposób urządzić garderobę? O czym należy pamiętać przy jej urządzania? Oto parę świetnych wskazówek.
Istnieje pogląd, iż osobne wnętrze na garderobę nie sprawdza się na niewielkich metrażach.

Kiedy mamy do czynienia z niewielkim mieszkaniem, każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowicie fascynujący artykuł, więc nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://www.e-militaria.pl/127-kapelusz-helikon-boonie-hat-pl-woodland-wz93.html), a na pewno znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Nie jest to jednakże do końca prawda. Dzięki pewnym wnętrzarskim chwytom można rozplanować kącik na ubrania tak, aby nie zajmował dużo miejsca oraz był równocześnie funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Przedstawiamy parę sposobów, jakie pomogą nam w planowaniu swej garderoby. O czym warto pamiętać na starcie? Które elementy wyposażenia można mieć na względzie? miejsce na garderobę powinno być stosownie rozplanowane, by każdy metr został dobrze wykorzystany. Mnóstwo dekoratorów wnętrz zaleca, ażeby jeszcze w fazie projektowania mieszkania wziąć pod uwagę miejsce na garderobę w alkowie czy przedpokoju. Do tego można użyć dodatkowych filarów lub przegródek. Jeżeli urządzamy gotowe mieszkanko, doskonale może się sprawdzić ogromny trzyczęściowy parawan, który optycznie oddzieli tę powierzchnię od pozostałej części pomieszczenia. garderoba powinna być wystarczająco wielka, abyśmy mogli z łatwością pomieścić tam wszelkie rzeczy, które mamy . Praktycznym wyjściem jest odseparowanie specjalnej szafki na buciki jak też odzienia, jakie wkładamy wiosną jak też latem i sukienki jesienne. Jeśli mamy problem z metrażem, warto postawić na duże szafy do samego sufitu. Tu przydałaby się nieduża drabina, ażeby bez trudu można było sięgnąć po ubrania z górnej półki.

pierwsza komunia święta

Autor: Wojciech Doganowski
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmiar

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
sukienki jesienne

Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Garderoba musi mieć dodatkowe oświetlenie, by wszelkie rzeczy znajdujące się wewnątrz były odpowiednio widoczne.

Gdy do czynienia mamy z zamkniętym pomieszczeniem, koniecznie musimy pomyśleć nad należytą wentylacją garderoby. Brak dobrej cyrkulacji powietrza będzie ujemnie wpływał na składowane tam rzeczy.