Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że najwierniejszym przyjacielem niejednej kobiety są diamenty. Jednak, nie każdy może sobie na ich zakup pozwolić. Możemy zatem kupić o wiele tańszą biżuterię z cyrkoniami.

Kobieta w różowej spódnicy

Autor: Roger Blackwell
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria zdaje się być uwielbiana przez znaczny odsetek kobiet. Każda lubi od czasu do czasu zaszaleć z czymś ekscentrycznym, ale zwykle preferują zakładać coś bardziej estonowanego. Coś co nie będzie wyzywające i można bez kłopotów włożyć do pracy. Nie zapominajmy, że czasami mniej, znaczy więcej. Elegancka biżuteria zwykle jest niebywale subtelna. Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na zakup drogich pereł albo diamentów, to zawsze można postawić na sztuczne kamienie. Są nimi dla przykładu cyrkonie. Nie są one brane z przyrody. Swój początek biorą w laboratorium. Zazwyczaj są bezbarwne, ale po dodaniu różnych metali czy pierwiastków chemicznych, są w stanie przyjąć różne odcienie (na przykład nikiel -brązową, cer -pomarańczową, kobalt – niebieską, chrom – zieloną).

Czyżbyś czuł chęć na więcej artykułów na powyższy temat? Namawiamy więc do kolejnej strony – po prostu naciśnij to kamerzysta kraków i przejdź do naszego portalu.

Cyrkonie nie posiadają wiekowej historii. Pierwsze powstały we Francji w latach 70-tych. Jeśli na przykład kochamy bransoletki z cyrkoniami srebrne biżuterie takiego rodzaju możemy bez problemów zamówić w internecie. Ofert jest cała masa. Mamy możliwość kupić coś delikatnego albo cięższego. Możemy także do bransoletki dokupić cały zestaw – na przykład kolczyki i łańcuszek z wisiorkiem.

Srebro, z tego co mówią kobiety, jest znacznie bardziej szykowne niż złoto. Nie jest tak obcesowe. I przepięknie wygląda z cyrkoniami. Wydaje się to być to po prostu perfekcyjne połączenie.