Jeśli myślisz, że większość mężczyzn nie powinno nabywać butów dla swoich córek, to posiadasz całkowitą rację. To jest w niezwykle znacznym stopniu sprawa gustu, zwłaszcza jeśli idzie o wzór czy też kolorystykę.

Należałoby jednak zapytać żony, ona z pewnością nam dopomoże.
fryzury

Autor: fervent-adepte-de-la-mode
Źródło: http://www.flickr.com

Co więc można nabyć swojej córce na jej urodziny? Oczywiście mogłaby to zostać podróż na jakąkolwiek egzotyczną wyspę. Co wszakże wykonać, jeżeli córka posiada dopiero pięć wiosen i wymaga jakiegokolwiek obuwia? Na typowe szpilki jest na pewno zbytnio młodziutka, a Kalosze na urodziny absolutnie się nie nadają. Co więc można nabyć? Każda rodzicielka rozumie, iż znakomitym pomysłem okazałyby się czólenka. Wszelki facet kojarzy takową nazwę z niewielką łódką, jaka z obuwiem nie ma zbyt wiele wspólnego. Kiedy jednak już ujrzy takie buty, całość stanie się oczywiste. Więc czólenka to wygodne obuwie, jakie tylko swym wyglądem przypominają nieco małą łódź, od jakiej zaczerpnięta jest ich nazwa. Takowe obuwie ma wręcz nieduży obcas, jaki jednak mógłby, choć nie musi przywoływać szpilki. Takowy obcas równie dobrze mógłby posiadać np. dwa centymetry wysokości oraz szerokości.
Najlepszym rozwiązaniem kwestii kupna takiego obuwia jak np. czólenka jest takowy, który nie pasuje zbytnio do kupowania podarunku. Pozostałymi słowami najwłaściwiej byłoby zdradzić córce, jaki posiadamy zamysł oraz wybrać się z nią do jakiegokolwiek sklepu obuwniczego, żeby posiadała okazję wyboru również koloru jak i wielkości lub fasonu tego typu obuwia.

W ten sposób można uniknąć wielu prawdopodobnych niezręcznych sytuacji. Przeto także jeżeli życzysz sobie nabyć swej córce czólenka, udaj się z nią po prostu do marketu oraz do jakiejś cukierni. Na pewno będzie wniebowzięta takim podarunkiem.