Często w naszej rutynie rządzą jeansy, ale jeśli w przypływie dobrego nastroju, ubierzemy nagle spódniczkę, wtedy nie da się zaoponować, iż momentalnie czujemy lepszą śmiałość, a przed nami odsłaniają się najróżniejsze przywileje.
Spódnica, to część garderoby, który o każdej porze roku prezentuje się atrakcyjnie.

spódnice

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska
Wiosną rewelacyjnie noszą się finezyjne, a zimą sztruksowe, takie w miłych odcieniach, z niebanalnymi rajstopami. Odmian kiecek i stylów ich noszenia jest bezliku. Odkryj, zatem model dla ciebie i przekonaj się, że odpowiednio dobrane spódnice, fantastycznie maskują mankamenty figury. Na przykład spódniczka rozkloszowana zamaskuje okrągły brzuszek, a spódniczka kopertowa poszerzy drobne biodra, dodając im dziewczęcego kształtu.

Masz chęć zgłębić więcej na prezentowany wątek? To świetnie, ponieważ pod linkiem bluzy na zamek z nadrukiem znajdziesz ciekawe informacje, które Cię zaabsorbują.

Nie można również zaprzeczyć, że spódniczki przyciągają uwagę i na pewno zauważyłaś nieraz, że jeśli ubierasz nieważne którą spódnicę, to puszczają cię samochody i wszyscy otwierają ci drzwi do sklepów i barów, niczym księżniczce.

Lato

Autor: Karen
Źródło: http://www.karenmac.com
Z pewnością spódnice są wielce wszechstronnym detalem ubioru i dają wspaniałe możliwości szybkiej stylizacji. Dobrze wyglądają do nich koszulki całkiem proste, koszule, żakiety, lecz też szerokie golfy, czy nawet bluzy. A która z nas nie kocha wkładać stylowych oficerek? Nie prosto dobrać do nich jeansy, za to nie ma problemu ze spódnicą, albowiem w każdej fantastycznie się zaprezentują.

A może kiecka, to świetny sposób na świętowanie pospolitego dnia.

Kliknij tutaj i zobacz szczegóły (https://www.pralnia-warszawianka.pl/pranie-na-telefon), które też traktują o analizowanej problematyce. Znajdziesz tam dane, które niewątpliwie pogłębią Twoją wiedzę w tej sprawie.

A więc, nie myśl, ubierz twój poniedziałek w kolory i pozostań sobą, obojętne co nakładasz.