Historia mierzenia czasu sięga epoki starożytnej, kiedy to nasi przodkowie wynaleźli zegar słoneczny. Z upływem lat sposób, w jaki odmierzano czas zmieniał się diametralnie. Wszystko za sprawą rozwoju techniki. Jeżeli przed wiekami zegarów nikt z sobą nie targał, to współcześnie bardzo często dysponujemy przynajmniej dwoma czasomierzami, jednym na przegubie ręki, a drugim w telefonie komórkowym. Niektóre kobiety w ogóle zrezygnowały z tych standardowych zegarków i mocno wątpią w sens ich zakupu.

zegarek bisset

Autor: Luke Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak zapotrzebowanie na zegarki drastycznie nie spadło. Nadal są one dobrym pomysłem na upominek tak dla trzydziestolatek, jak i dla facetów w słusznym wieku. Wręcza się je jubilatom i pracownikom odchodzącym na rentę. Jeżeli taki zegarek ma zostać opakowany w dekoracyjne puzderko, to musi on być towarem z górnej półki. Na przykład zegarek damski lorus spełnia to istotne kryterium i z na pewno zadowoli każdą wymagającą pannę.

Niegdyś elegancki lub nawet ten najskromniejszy zegarek był znakiem luksusu oraz wkraczania w dorosłe życie. Wiele osób pamięta jeszcze czasy, kiedy zegarek był jednym z najbardziej znanych podarków komunijnych. I dzisiaj niektórzy rodzice chrzestni wracają do tego zwyczaju, chociaż postępując w ten sposób mogą narazić się na obmowę ze strony członków familii. Z drugiej strony psychoterapeuci zwracają uwagę na to, że zegarek noszony na przegubie ręki jest symbolem opanowania, ale nie tylko. Ten jeden niewielki przedmiot sprawia, że bywamy postrzegani jako istoty godne zaufania. Z tego powodu zegarki możemy polecić wszystkim zakochanym, którzy spieszą na pierwszą randkę.

zegarek

Autor: Matty Ring
Źródło: http://www.flickr.com
Piękny zegarek damski lorus jest w stanie pełnić rolę nietuzinkowej biżuterii.

Aby poznać nowe informacje na omawiane zagadnienie sięgnij po źródło (http://www.lamalama.pl/) – one na pewno też Cię zafascynują. Sprawdź to samodzielnie.

Wygląda tak samo imponująco jak złota bransoletka. Gdy nieoczekiwanie wyczerpie się bateria w komórce , to taki czasomierz systematycznie będzie informował właścicielkę o nieuchronnie nadchodzącej godzinie wizyty u fryzjera lub u stomatologa.

Zegarek damski lorus można także kupić w wersjach innych niż biznesowa. Producent wcale pamiętał o kobietach aktywnie spędzających wolny czas. Sportowe modele można wkładać na rękę w sytuacji, kiedy wychodzi się z mieszkania, aby pobiegać po sąsiednim skwerze, jak i pogimnastykować się w klubie fitness lub nawet popływać na basenie, jeżeli konkretny zegarek jest wodoszczelny.