W naszym materiale przejdziemy najpierw do odległej przeszłości, aby stać się jednym z siedmiu starożytnych władców. Następnie zobaczymy brutalny, krwawy oraz przepełniony matactwami okres średniowiecznych królów, żeby skończyć wspólną wycieczkę na wyimaginowanym świecie rodem z Władcy Pierścieni.

rower
7 cudów świata gra strategiczna, która zdumiewa pięknymi, pełnymi kolorów grafikami, przeniesie graczy do antycznego świata najstarszych imperiów i wciela w role największych władców, których znał wówczas świat. Każdy z uczestników będzie mógł zbudować potęgę swego imperium wedle autorskiego pomysłu. Gra złożona jest z 3 etapów tzw. Wieków, w czasie których grający, po wzięciu do rąk kart sami zdecydują co chcą z nimi zrobić, gdyż każdą kartą można zagrać na trzy inne sposoby! Możemy także handlować z innymi mocarstwami. Wszystko po to, by zbudować najmocniejsze mocarstwo.
Gra o Tron gra planszowa słynnego na cały świat serialu przeniesie uczestników prosto do pełnego intryg uniwersum wymyślonego przez Georga R.R. Martina. W trakcie pełnej emocji rozgrywki możemy wcielić się w głowy 5 rodów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków i Tyrellów, by po tragicznej śmierci Roberta Baratheona zdobyć Żelazny Tron. Rozgrywka złożona jest z dziesięciu tur, natomiast każda tura z 3 faz : zderzeń, rozkazów i akcji. Ale to w środkowej dojdzie do największych intryg.

Czy Twoim zdaniem ten temat jest niezwykle interesujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź na pełen tekst (http://www.nadwigrami.pl/stadnina-koni,oferta-klacze.html) – tam znajdziesz równie absorbujące dane.

Im bliżej końca będziemy tym więcej przyjaciół zdradzimy, bo przecież wygrać może tylko jeden. Jak to mawiał dawno temu Machiavelli : „cel uświęca środki” – w czasie rozgrywki zobaczysz do czego Ty sam jesteś zdolny.

warhammer diskwars

Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Ostatnią grą jest Warhammer Diskwars czyli emocjonująca, wypełniona potyczkami gra strategiczna, która przenosi rozgrywających do Starego Świata, w jakim orkowie, elfy, Imperium oraz Chaos toczą bój o władzę nad światem. Starcia będą intensywne, przeciwnicy będą się ścielić obficie, toteż musisz na bieżąco zmieniać taktykę, by wygrać – tak samo jak na realnej wojnie.

Kiedy dysk z wizerunkiem twojego bohatera straci wszystkie punkty witalności przegrasz, dlatego musisz rozsądnie rozstawiać dyski pozostałych jednostek, żeby mocno go chronić.
Każda z trzech gier są przepełnione akcją. W pierwszej wznosicie silne mocarstwa, w drugiej za wszelką cenę sięgacie władzy natomiast w ostatniej każdy jest waszym wrogiem, liczy się jedynie by nie zginąć.