Każdy z nas przynajmniej dwa razy w ciągu roku gruntownie przegląda swoją garderobę. Pierwsze porządki przeprowadza się wiosną, a druga część odbywa się wczesną jesienią. W obu sytuacjach chodzi o to, by na półkach nie leżały ubrania, których i tak nie będziemy nosić, bo nie pasują do okresu w roku.

klient

Autor: diva
Źródło: diva
4 edycja konkursu Fashion Designer Awards

Autor: Fashion Designer Awards
Źródło: Fashion Designer Awards
Mężczyźni w tym okresie modyfikują ułożenie na półkach bliżej układając długie spodnie, a szorty odsuwają w głąb szafy. Dla kobiet często staje się to również pretekstem do zakupów, bo trzeba w końcu kompletować garderobę na nadchodzącą zimę zgodnie z obecnymi w tej chwili trendami. Strój kąpielowy, pareo, lekkie sukienki, czy sandałki lądują teraz na dnie szafy, by zrobić miejsce puchatym swetrom, dłuższym spódnicom i grubym rajstopom. W wypadku obu płci takie doroczne wietrzenie garderoby może stać się także pretekstem do wyrzucenia niektórych ubrań przez oddanie ich komuś, lub sprzedanie na garażowych wyprzedażach, czy internetowych aukcjach. W taki sposób, lub odwiedzając pasaże handlowe warto też kupić nowe zwiewne spódniczki, koszulki polo, kąpielówki, lub strój kąpielowy na nadchodzący sezon, bo to w tym okresie w sklepach mamy największe wyprzedaże! Jasnym jest, że jesienią raczej myśli się o kupnie swetra, niż lekkich ubrań, ale naprawdę tego typu zakupy tworzą jedyną szansę do zaoszczędzenia paru groszy na zakupach.

Odczuwasz, że ten tekst jest interesujący, ale chcesz kilka dodatkowych szczegółów. Nie zwlekaj – najedź na podany link i kliknij po źródło (http://www.wonia.pl/dekoracje-w-odcieniach-zlota/).

Z reguły trzeba jednak mocno się spieszyć, bo mnóstwo osób wprost czeka na jesienne wyprzedaże w ulubionych sieciówkach. Oczywiście w tym okresie roku najistotniejsze jest odkopanie i odświeżenie zimowych kurtek i grubych szali, ale na dnie szafy można oczywiście przygotować bikini na kolejny sezon…

Klimat w naszym kraju zmienia się bardzo dynamicznie i nawet w październiku można było jeszcze chodzić bez kurtek, ale zima szybciej lub później nadejdzie, więc trzeba być gotowym na jej przywitanie. Sroga, czy nie, wymaga od nas szczególnego ubioru, dlatego warto przygotować się wcześniej, a nie w panice szukać grubych kurtek kiedy nadejdą pierwsze mrozy.