To jest potwierdzone i sprawdzone. Ich spojrzenia wciąż podąża za bardzo dobrze ubranymi kobietami, które potrafią podkreślić własne zalety właściwym ubiorem i co tu dużo dyskutować – odsłonią strojem co nieco.

trampki

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com

spódnice
Co ściąga na nas męskie spojrzenia? Kochane dziewczęta, nie ukrywajmy, iż na mężczyzn najbardziej działają krótkie spódnice czy też sukienki. Żaden inny strój bowiem nie dodaje sylwetce takiej lekkości jak one. Mężczyźni nie umieją nie obrócić się za dziewczętami ubranymi w takie spódnice czy sukienki – jeżeli do tego założymy także szpilki, panowie są nami zauroczeni. My wiemy o tym doskonale, z jakiej przyczyny więc tak chętnie odziewamy się w spodnie i luźne sweterki? Przecież spódnice można nosić i też jesienną porą. Bardzo dobrze przecież wyglądają w zestawieniu z kurtką lub też płaszczem. A w mieszkaniu, czy tutaj nie można się bardziej postarać o taki strój, który spodoba się naszym partnerom? To tak prawdę mówiąc niewiele, a same zobaczycie, że Wasi panowie ponownie będą Was zdobywać. Skarżymy się nieraz, iż panowie po wielu latach związku nie starają się jak dawniej. A my pozostajemy bez winy w tym momencie? My dziewczęta przecież również mniej się staramy, aby nasz partner wodził za nami oczami. To my niestarannie zakładamy na siebie to co jest pod ręką. Kochane dziewczęta, najwyższa pora to zmienić.

Krótkie spódnice lub też sukienki każdorazowo w takim przypadku pomagają.
Zdobywajmy siebie od początku każdego jednego dnia. Czułymi gestami, pełnymi pożądania spojrzeniami – tak rzeczywiście może być nawet po bardzo wielu latach związku, ale starać się muszą obie strony.