Szczęśliwe na pewno są dziewczyny, które pracują we wszelkiego typu miejscach, gdzie nie obowiązuje praktycznie żaden dress code i mogą na co dzień przychodzić do pracy w kompletnie dowolnych ciuchach.

Sporo z nas jednakże pracuje w biurze czy przy obsłudze klientów, a wtedy zwykle trzeba się ubierać trochę bardziej elegancko. Co więc wybierać do biura aby wyglądać naprawdę dobrze?
firmy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednia długość sukienek
Długość sukienek czy spódnic z pewnością zazwyczaj jest najbardziej kontrowersyjną rzeczą jeżeli chodzi o damski ubiór. Wprawdzie niemal każda z nas znakomicie zdaje sobie sprawę z faktu, że miniówka na pewno nie jest najlepszym ubiorem do biura, jednak spódnica do kolan zazwyczaj budzi już kontrowersje.

Czy interesują Cię zbliżone tematy? Jeżeli tak, to jeszcze więcej (https://crossjeans.pl/ona/odziez/sukienkispodnice) takiego rodzaju postów opracowano na naszej następnej witrynie. Zachęcamy!

Wiele z nas ma ładne nogi i uwielbia je eksponować, jednakże po pierwsze miniówka bez wątpliwości odpada, po drugie zaś – zorientuj się na początek, czy inne dziewczyny w biurze noszą spódniczki odsłaniające kolana czy jednak dłuższe – najlepszym wyjściem zwyczajnie będzie się do tego dopasować, gdyż każde biuro ma w tej kwestii inne przyzwyczajenia.

Paznokcie i makijaż
miniówka

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Podobnie jest również z paznokciami i makijażem (pigment do makijażu permanentnego – otwórz link) – niewątpliwie nie należy z nimi przesadzać. W większości przypadków nie będzie jednakże dużego problemu z paznokciami pomalowanymi przykładowo na bordowo. Raczej powinnaś wystrzegać się mocno jaskrawych kolorów, jednak z drugiej strony nie warto się umartwiać.

Podobnie z makijażem – dzisiaj maluje się praktycznie każda dziewczyna, więc raczej nie powinien nikomu przeszkadzać. Musisz jednak zostawić makijaże w typie smokey eye na wieczorne wyjścia ze znajomymi czy na randkę z ukochanym.