Zdobienie ciała od stuleci ciekawiło ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać musi pamiętać, że atrakcyjny wygląd umożliwia piękna biżuteria, jednakże jak we wszystkim, w noszeniu jej także trzeba zachować powściągliwość.

kolczyki

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór materiału, z jakiego będzie skonstruowana biżuteria (nasz serwis www), to nadzwyczaj osobista kwestia, jednakże bez względu na to z jakiego kruszcu okaże się wykonana, powinna współgrać z osobowością posiadacza.
Właściwa biżuteria to niezwykle istotna cząstka każdej stylizacji. Przy pomocy biżuterii zdołamy ożywić, czy też dopełnić każdą garderobę. Dobrze dopasowany łańcuszek, bądź kolczyki wydobędą walory urody, a nawet mogą zamaskować jej niektóre mankamenty.
Kolczyki wykonane ze srebra, nie zawsze mają srebrzysty odcień. Srebro może być jasne i oksydowane. Dzięki oksydzie i późniejszemu szlifowaniu srebrnej powierzchni osiąga się interesujące rezultaty kolorystyczne.
Biżuteria z czystego srebra byłaby nazbyt delikatna i nietrwała, toteż wykorzystuje się domieszki w postaci rozmaitych metali, miedzi, cyny, niklu. Kolczyki stworzone ze srebra mają wiele form, kształtów i gatunków, są dobrane do najróżniejszych stylów ubierania. Należy mieć na uwadze, że dekoracje muszą pasować do cery, zabarwienia włosów i aktualnej stylizacji. Najistotniejsze jest, żeby nie przesadzić z liczebnością biżuterii.
życie
Biżuteria ma przede wszystkim podkreślać urodę a nie przytłaczać, bądź wyglądać nieestetycznie.

Dodatki jakie nosimy mają tworzyć ogólną zgodność wyglądu i akcentować to, co w nas najwspanialsze, Zarazem umiejętnie odciągając uwagę od niedoskonałych fragmentów figury.