Gdy nadchodzi okres wiosenny, przychodzi także sezon na wesela. Jest to najlepszy moment, aby wystroić się w śliczne ubrania, w piękne szpilki czy też połyskującą biżuterię.

vintage
Kto mówi, że jedynie panna młoda powinna błyszczeć w tym dniu?
Obecnie najmodniejsze są sukienki w pastelowych kolorach. Delikatne odcienie, rozmyte kształty czy wzory fantazyjnych kwiatów wprawią każdego w romantyczny nastrój, a ponadto prezentują się urzekająco na jakimkolwiek typie urody. Doskonała na wesele mogłaby okazać się sukienka w kwiatki, jakich w tym roku jest w sklepach niezwykle wiele. Wybierając suknię musisz mieć na uwadze to, jakim typem kolorystycznym jesteś. Po pierwsze powinnaś wiedzieć czy też jesteś typem ciepłym czy zimnym. Do tego powinniśmy przygotować folię obustronną srebrno-złotą. Potem należy usiąść przed lusterkiem w pobliżu okien, najlepiej przy świetle słonecznym. Trzeba przykładać barwy i śledzić czy też przy jakimś wyglądamy bardziej promiennie czy niewyraźnie. O poradę zawsze mogłabyś prosić kogoś z domowników.
Gdy znasz już własny rodzaj urody, możesz korzystniej dobrać kolory sukien, w których będziesz wyglądać dobrze. Dobierz te, w których wyglądasz promiennie, a unikaj tych, jakie uwydatniają np. jakiekolwiek przebarwienia. Jeżeli przekonasz się, że jesteś tzw. „wiosną”, to wybierz kolory kojarzące się z zielonymi listkami, czyli intensywne, wyraziste. Jest to soczysta zieleń czy też słoneczny żółty.

Jeżeli jesteś „latem” odpowiadać będą dla Ciebie letnie kolory takie jak: niebieski czy też pistacja. „Jesień” to barwy ziemi, czyli zgniły zielony czy też brąz. Z kolei „zima” to granat czy też zieleń choinkowa. Każdy typ urody znajdzie na pewno coś dla siebie.