Wszystkie dziewczyny, jakie pragną chodzić na plażę, muszą wykorzystywać specjalne stroje. Mogą się one rozróżniać na jedno albo dwuczęściowe. Należałoby jednak mieć na uwadze, że producenci oferują interesantom wiele różnego typu strojów, jakie nie na każdej kobiecie będą prezentowały się dobrze.

Przez mnóstwo lat bardzo dużą popularnością mogły cieszyć się wersje jednoczęściowe. Aktualnie takie stroje kąpielowe odróżnia najczęściej fakt, że prawidłowo wyglądają w nich zarówno kobiety mogące chwalić się ciałem modelki, jak i panie o nieco bardziej obfitych kształtach. W sklepach można znaleźć jednoczęściowe kostiumy, które unoszą piersi, efektywnie ukrywają zbyt wystający brzuszek i odpowiednio formują wcięcie w biodrach.
Młoda kobieta

Autor: Marianne Ubaleht
Źródło: http://www.flickr.com
Alternatywną wersją kostiumu jest klasyczne bikini. Jest to kostium dwuczęściowy, jakiego miseczki skrojone zostały z kawałków materiału w formie klepsydry.

Zobacz, czy następny link (http://www.elforrest.pl/kategoria-produktu/etui-skorzane/skorzane-etui-na-karty/) jest tym, czego właśnie poszukujesz. Na pewno bardzo pomoże Ci w Twym projekcie, który teraz robisz. Zobacz, naprawdę nie pożałujesz!

Na piersiach przytrzymują je cienkie sznureczki, jakie przywiązuje się nie tylko z tyłu, ale także na szyi. Należałoby pamiętać, że strój taki sprawdzi się jedynie w wypadku właścicielek mniejszego biustu, gdyż subtelne wiązania nie poradzą sobie z utrzymaniem dużych, a przez to niezbyt lekkich piersi na swoim miejscu. Jedną z najbardziej wygodnych form, którą mogłyby mieć stroje kąpielowe to tzw. tankini. Górę stanowi koszulka o sportowym kroju, jaka skutecznie ukrywa brzuch.

Strój taki zaleca się zatem wszystkim tym kobietom, których celem jest ukrycie zbytnio mocno wystającego brzuszka. Jest to dwuczęściowy kostium kąpielowy, jaki zapewnia komfort powiązany z noszeniem stroju jednoczęściowego.