Wybór podarku to nie lada wyzwanie. Szczególnie w wypadku precjozów.
Niekiedy trudno wstrzelić się w smak i wymogi darzonej osoby, a nietrafiony podarunek może skończyć na dnie szuflady.

moda ślubna

Autor: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl
Na szczęście jest kilka metod, dzięki jakim zmniejszycie to ryzyko a także zyskacie pełne przekonanie, że po otwarciu pudełeczka ujrzycie ogromny uśmiech wdzięczności. Nieważne komu chcecie zrobić radość – jeśli zdecydowaliście się na biżuterię, z pewnością jest to bliska Wam osoba. Na pewno macie zatem możliwość podejrzeć, co na co dzień nosi. O ile nie ma przekłutych uszu, bez trudności wywnioskować, że kolczyki będą złym wyborem. Nie nosi pierścieni? To znaczy, że za nimi nie przepada. Parę celnych spojrzeń powie wam, który typ biżuterii kupić, a jakiej unikać.
Najczęściej każda dama doskonale wie, którą biżuterię lubi. Jedna nosi złoto, natomiast druga nie chciałaby sobie go włożyć. Należy zwracać uwagę na to, jakiego rodzaju metale pojawiają się w jej garderobie i takie zawieszki wybrać. Obserwujcie jakie klamry do spodni wybiera albo jakiego koloru posiada zapinki przy torbie. Te małe szczegóły mogą wam podpowiedzieć, po które kolory sięgać. Następną ważną sprawą jest codzienny styl. Jeżeli chcemy, aby nasz podarek był noszony częściej aniżeli raz do roku, warto dostosować go do stylu życia.

Jeżeli obdarowujemy prawdziwą elegantkę, która lubi eksperymentować z modą jak też ma w swej szafie całą kolekcję dodatków, można zdecydować się odważną biżuterię, która podkreśli charakter takiej pani. Damy, jakie na co dzień doceniają klasykę oraz funkcjonalność, zdecydowanie bardziej zadowolone będą z minimalistycznych ozdób, jakie nie rzucają się zanadto w oczy.