Produkty ze srebra ciągną uwagę wielu osób. Chociaż to kobiety przeważnie interesuje biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo zakładają biżuterię zrobioną naturalnie z tego kruszcu.
Dużo rodziców decyduje się na to, ażeby swoim dzieciom przebić uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Ośmiela ich do tego w szczególności to, że dzieci dostają z okazji chrztu właśnie rozmaitego gatunku kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza funkcją dekoracyjną srebro ma bakteriobójcze cechy. Srebro posiada działanie odkażające, zabija drobnoustroje, niszczy względnie nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.
Różnorodność wzorów i form które przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena czynią, że można ich mieć wiele. Wybierając kolczyki srebrne dla dzieci jedną z ważniejszych spraw jest zabezpieczenie brzdąca, kolczyk nie ma prawa sprawiać dyskomfortu. Kolczyki bez względu na materiał z jakiego są wykonane potrafią mieć rozmaite typy zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna postać zapięcia kolczyków. Takiego rodzaju połączenie uwypukla w pełni część dekoracyjną produktu w całości skrywając się w uchu. Najodpowiedniej nadaje się do przeróżnego rodzaju cyrkonii i drobnych kulek. Kolczyki z owego typu zapięciem jest możliwość z powodzeniem założyć malutkiej dziewczynce bez obawy, że w czasie zabawy je zerwie. Bardzo wygodne są zatyczki silikonowe. Posiadają większą powierzchnię i nie uwierają ucha nawet w czasie SPAnia.

Srebro jest kruszcem, po który projektanci precjozów sięgają o wiele entuzjastyczniej aniżeli po pozostałe metale szlachetne. Jest o wiele bardziej giętkie i wyśmienicie łączy się zarówno z kamieniami, jak różnymi metalami.