Przedstawiamy parę zasad, dzięki którym nauczysz się planować swe zakupy, stylizacje a także stworzysz garderobę idealną nie rujnując własnego portfela.
Po pierwsze weź sobie wolne i cały dzień przeznacz na porządki w szafie.

Posegreguj odzienia na te, w których chodzisz na co dzień oraz takie, których powiedzmy sobie szczerze, nie włożysz nigdy. Nie oszukuj się, że może jeszcze pewnego dnia nadejdzie na nie czas. Bez wahania pozbądź się ich. Pozbądź się także wszystkiego, co defektowe.

Przeczytaj informacje i odkryj serwis (13tattoo.pl/laserowe-usuwanie-tatuazy/), który zapewne Cię zaciekawi. Nie czekaj ani chwili! Wykonaj to już teraz! Na pewno nie będziesz żałować.

Jeśli nie zaszyłaś dziurki od paru miesięcy, albo uczyń to natychmiast, albo po prostu ją wyrzuć. Postaraj się ocalić co się da: odśwież zmechacone swetry jak też szale. Użyj do tego specjalnej tzw. golarki do odzień, nada się także zwyczajna maszynka do golenia, lecz musisz obchodzić się z nią bardzo delikatnie – inaczej podziurawisz sobie ciuchy.

Jeśli zaintrygowała Cię ta sprawa, szybko sprawdź link a poznasz o wiele więcej szczegółów, które bez wątpienia wywołają u Ciebie piękny uśmiech.

Wszystko wyprasuj po czym poukładaj kolorystycznie i tematycznie w garderobie.

sukces

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
zabieg

Autor: Kate Ter Haar
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy pozbędziesz się starych rzeczy, czas na planowanie. Przejrzyj ulubione strony w necie a także gazety. Gdy coś konkretnego wpadnie Ci w oko, albo zareagujesz „w taki sposób pragnę wyglądać” na widok jakiejś stylizacji, wytnij fotografię oraz wklej do zwykłego zeszytu albo na ogromną planszę. Zbieraj inspiracje stopniowo, po jakimś okresie przejrzyj zdjęcia oraz wydobądź z nich wspólny mianownik. Pomoże Ci to określić swój styl.

Nie wyrzuć ich, gdy nagromadzisz elementy nawiązujące do wycinków, będziesz podglądać zestawienia odcieni, faktur oraz krojów oglądając okrycia, suknie jak też bluzki. Wybierz paletę kolorystyczną. Weź pod uwagę w jakich kolorach ładnie wyglądasz.