Każdy kocha dostawać podarunki z okazji swoich urodzin czy innej równie dla nas znaczącej daty bądź święta. To dokładnie urodziny wiążą nam się na ogół z upominkami (tuż po Bożym Narodzeniu).

wczasy - image

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Są pośród nas także tacy, którym tak samo wielka przyjemność sprawia obdarowywanie innych.

Jeśli istnieją jakiekolwiek fascynujące Cię zagadnienia na przedstawiany temat, to kliknij na omówienie, ono na pewno Cię zaciekawi.

Uwielbiają oni wyjść z domu na sprawunki (albo badać internetowy bezlik informacji) w poszukiwaniu unikalnego i najlepszego podarunku. Co jednak, kiedy pomysłów brakuje, natomiast bliska nam osoba niedługo obchodzi rocznicę własnych narodzin. Czas ucieka, zatem niżej prezentujemy nieco pomysłów jak wybrnąć z tejże sytuacji zwycięsko. Każde zakupy upominku musimy zacząć od rekonesansu własnej wiedzy w poszukiwaniu celowych informacji o tej drugiej osobie. Co uwielbia robić? O czym często i chętnie mówi? Jakie posiada zainteresowania? Może kiedyś nadmieniła co by chciała? Kiedy już wyklaruje nam się wstępna dyscyplina, trzeba przypomnieć sobie, czy czegokolwiek pokrewnego nasz jubilat już nie mają. Zawsze można też dyskretnie sprawdzić o ile nie mamy pewności. Jeżeli osoba jest nam faktycznie bliska to nie powinniśmy mieć ogromnych problemów z określeniem co mniej więcej spowodowało by u niej uczucie zadowolenia. Czasem jednakże kategoria zainteresowań jubilata znacznie odbiega od naszej całościowej wiedzy a także jest niezwykle kłopotliwa. W takim przypadku możesz zdecydować się na tzw. bezpieczny podarunek jakimi są przykładowo audiobooki.

opinie

Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu

Istnieje grupa upominków na tyle uniwersalnych, iż nabycie jednego z nich ma spore szanse ucieszyć dana osobę w dniu jej święta.

Do standardowych wyborów w owym wypadku zalicza się: książki, Filmy, gry (zdecydowanie częściej dla panów), precjoza, kosmetyki (tu kobiety są tymi szczęśliwszymi), ubranka. Być może trafionym podarunkiem będzie boży bojownicy w audiobooku?