Dbając o higienę jamy ustnej, niewątpliwie korzystamy nie tylko ze szczoteczki i pasty do zębów, ale też z wielu innych akcesoriów pielęgnacyjnych, takich jak choćby płyn do płukania ust lub nici dentystyczne. Niżej przedstawiamy sposoby na to, jak prawidłowo dbać o swoją jamę ustną i w które akcesoria warto się zaopatrzyć.

teka

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Zamiast zwykłej szczoteczki, bezsprzecznie dużo lepiej sprawdzi się szczoteczka soniczna, która jest jedną z lepszych odmian szczoteczki elektrycznej. Szczoteczki soniczne posiadają niezwykle szybkie ruchy włókien i ruch wymiatający, co pozwala na dokładne czyszczenie zębów. Oprócz szczoteczek sonicznych, na pewno idealny okaże się też irygator, który wybornie zastąpi nić dentystyczną – . Jest to urządzenie, które pozwala na efektywne klarowanie szczelin międzyzębowych, bez wysiłku.komentarz z serwisu (bezpłatny dostęp)Irygator pozwala na dokładniejsze, a także wygodniejsze polerowanie zębów, ponadto jego zastosowanie jest znacznie mniej czasochłonne, niż używanie nici dentystycznej. Na rynku odkryjemy wielki wybór irygatorów, wobec tego bez kłopotu odszukamy typ, jaki będzie nam odpowiadał.

Jeśli szukamy dobrego sprzętu AGD do domu albo mieszkania, należałoby zobaczyć, co oferuje firma hotpoint ariston. Marka jest znana na całym świecie, ponieważ ma ciekawą i niesłychanie bogatą propozycję sprzętów codziennego użytku. W ofercie hotpoint ariston odkryjemy między innymi lodówki, pralki, zmywarki, i także suszarki, chłodziarki bądź piekarniki. Rzecz jasna to ledwie początek przestronnej propozycji, z kompletnym zestawem artykułów możemy zapoznać się na oficjalnej stronie producenta. Również firma teka cieszy się niemałym zainteresowaniem Klientów, którzy chętnie kupują urządzenia domowe lub łazienkowe oczywiście od tej marki. Podobnie, jak na przykład marka hotpoint, także marka teka proponuje takie artykuły, jak płyty kuchenne, okapy, zlewozmywaki czy baterie łazienkowe, w asortymencie znajdziemy również atrakcyjne cenowo kuchenki mikrofalowe bądź piekarniki – ciekawe promocje.