Ludzie od bardzo dawna muszą się borykać z różnymi dolegliwościami i problemami. I od wieków szukają sposobów na to, aby walczyć z nimi skutecznie. Obecnie leki w wielu przypadkach są produkowane w laboratoriach, powalają na leczenie ogromnej ilości różnych chorób i nie da się im w tej chwili odmówić skuteczności. Ale równocześnie niejednokrotnie wraca się do przyrody, gdyż to właśnie ona daje w różnych roślinach mnóstwo leczniczych substancji.

Jedną z nich jest na przykład tak znany kwas l-askorbinowy -oferta paraprotex.

Aby poznać świeże dane na omawiane zagadnienie sięgnij po źródło – one na pewno też Cię zaabsorbują. Sprawdź to na własną rękę.

Naturalnie będzie on występował w wielu owocach, a w postaci wyprodukowanej przez ludzi w niezliczonej ilości suplementów i tabletek, powszechnie znanych jako witamina C. Ten związek jest niezbędny do właściwego działania naszego organizmu, a w związku z tym że w żaden sposób nie jest produkowany przez ludzi, to należy go w całości dostarczyć wraz z jedzeniem. I to dostarczać w regularny sposób, bowiem witamina C nie będzie także gromadzona, a jej czas rozpadu organizmie jest bardzo krótki.

selfie - ubrania

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalne związki zawarte w roślinach mogą bardzo pomóc w profilaktyce i leczeniu najróżniejszych schorzeń. Doskonale wie o tym na przykład firma solgar, jaka od lat specjalizuje się w produkcji bardzo dobrych jakościowo preparatów opartych na roślinach. Lecz nie jest to amatorska produkcja, a pełni profesjonalna działalność, razem z nowoczesnym instytutem naukowym który zatrudnia specjalistów z najwyższej półki. Również do produkowania preparatów wykorzystywane są tylko wyselekcjonowane gatunki roślin, dostarczające jak największą ilość potrzebnych substancji. Propozycja firmy solgar obejmuje wiele różnych obszarów – oferta kwasu l-askorbinowego, od preparatów zwiększających odporność na przeziębienia aż po kompleksową profilaktykę schorzeń układu pokarmowego. Do tego ostatniego zadania doskonale będzie się także nadawał paraprotex.

On też opiera się na naturalnych składnikach, bowiem ma w swoim składzie blisko dziesięć różnych wyciągów i ekstraktów. Preparat ten doskonale będzie sobie także radził z dużą ilością nieproszonych gości, czyli bakteriami, grzybami i robakami.