Jak często zdarza nam się przeglądać strony w internecie spoglądając na cudowne zdjęcia, które prezentują wyrzeźbione sylwetki? Niech piękna figura nie pozostaje w strefie naszych marzeń – chłodna pora roku to perfekcyjny moment na to, by zacząć troszczyć się o siebie i w końcu móc zamienić stroje kapielowe jednoczesciowe na piękne bikini! Czas zacząć.

stroje kapielowe jednoczesciowe

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Od czego winniśmy zacząć naszą batalię o zgrabne ciało? Naturalnie od nastawienia – jeżeli ono będzie pozytywne i będziemy wierzyć w swoje możliwości, z pewnością uda nam się osiągnąć cel. Motywacja jest najbardziej istotna – batalię o siebie zaczyna się przecież w głowie. Kolejnym krokiem powinna być dieta- zrezygnujmy z tłustych przekąsek i zacznijmy zwracać większą atencję na to, co jemy. Podążając za badaniami to właśnie chłodne pory roku są dla nas najmniej korzystne – zamieniamy wówczas sałatki, czy lekkie potrawy, na te gorące i ciężkostrawne – to właśnie z tego powodu tak szybko tyjemy a nasze letnie figury odchodzą w niepamięć. Zima nie winna stać się naszą wymówką – pamiętajmy, że te są dla słabych – http://www.jagna.pl/.
Do trudności, które stają na naszej drodze o zgrabne ciało dochodzi oczywiście beznadziejna pogoda za oknem – komu chciałoby się biegać kiedy zimno i dodatkowo pada śnieg? Oczywiście mało jest takich osób. Z tego powodu też powinniśmy zadbać o inną formę ćwiczeń – w końcu siłownie na nas czekają!Nie można zrezygnować z takiej szansy. Niech prowadzi nas myśl – stroje kapielowe jednoczesciowe nie, bikini tak. Łatwiej znaleźć motywację? Jeśli ciągle wolimy spędzać wieczory siedząc na kanapie spróbujmy znaleźć sobie towarzysza, który mógłby chodzić z nami na siłownię – łatwiej jest znaleźć motywację kiedy wiemy, że nie jesteśmy z tym sami. Motywujmy się nawzajem – więcej o strojach kąpielowych jednoczęściowych.

Jeżeli bardzo nie lubimy ćwiczyć i nic nie jest w stanie nas do tego zmusić – możemy poszukać alternatywnej formy ćwiczeń takiej jak na przykład power walki, czyli energetyczne spacery albo po prostu łyżwy – co także może stać się świetną rozrywką kiedy zabierzemy ze sobą znajomych – a pamiętajmy, że lato się zbliża wielkimi krokami.