Zdecydowana większość pań jako ubiór do odpoczynkuzakłada nocną koszulę. Ale wśród obu płci najchętniej kupowanym nocnym strojem okazuje się być piżama.

Komfortowy i

kobiety w piżamach

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

luźny krój, którym cechuje się piżama jest dowodem na to, że bardzo wiele ludzi stawia na nie jako na strój do spania. Satyna, jedwab, bawełna i flanela – to tkaniny, z których wykonane są piżamy często. Częstą cechą tego stroju do spania jest dwuczęściowy krój. Każda, zarówno damska, jak i męska piżama skrojona jest ze spodni i z bluzy. Panuje jednak opcja, jeżeli chodzi o długość spodni i rękawów w bluzie. Piżama z długim rękawem i długimi spodniami najlepiej sprawdza się zimą, ta z krótkimi spodniami i rękawami jest idealna na cieplejsze noce. W piżamach śpią nie tylko panie i mężczyźni, ale również nasze pociechy. Piżama z długim rękawem dla dzieci teżdobrze sprawdzi się podczas zimowych nocy.

Czy masz chęć poznać analogiczne teksty? Jeśli tak, to zobacz w witrynie (https://www.gemeo.pl/szablon2/shop/24-738-0-ok–0-43ct-1szt—-KOCIE-OKO—-ALEKSANDRYT-NAT—-4-53×3-47mm-owal.html) podobne wiadomości dotyczące tej sprawy – odnośnik jest tutaj.

Wśród mniej obcisłych strojów domowych potężną rolę odgrywa szlafrok. Aktualnie szlafroki damskie zostały poprzedzone przez eleganckie, zdobione sporą ilością koronek peniuary. Szlafroki damskie szyte są teraz z bardzo różnych tkanin. Te naprawdę eleganckie uszyte są z jedwabiu. Zobacz koniecznie: kliknij po więcej informacji

piżama

Źródło: pixabay.com

Do ostatnio popularnych krojów damskich szlafroków należą szlafroki kąpielowe. Mimo wszystko większość z nich jest robiona z frotte.

Tkanina ta bardzo mocno wchłania wilgoć, do tego jest bardzo ciepła. Wśród modeli szlafroków wyszukać możemy między innymi szlafroki z kapturami. Szlafroki szyte z frotte są nieprawdopodobnie ciężkie, lepiej więc sprawdzają się w warunkach domowych. Jeśli będziemy jechali się w podróż, lepiej poszukajmy szlafroka uszytego z inne tkaniny. W walizce mniej miejsca zajmą szlafroki jedwabne, satynowe lub wykonane z cienkiej tkaniny bawełnianej. Wśród modeli szlafroków odszukamy modele nie tylko przeznaczone dla pań, ale też szlafroki męskie oraz szlafroki o standardowym kroju, które są w stanie nosić przedstawiciele obu płci. Firmy które zajmują się tworzeniem szlafroków kierują konkretną ofertę nie tylko do pań oraz mężczyzn, ale także do dzieci. Teraz szlafroki są nieprawdopodobnie kolorowe.