Ludzie mają w zwyczaju patrzeć na innych pod kątem tego jak się prezentują. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery słynne powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem stały się w dzisiejszych czasach nie tylko częścią garderoby, ale w pewnym sensie billboardami – zamów koszulki z nadrukiem online. Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, jednak podpisane śmieszne koszulki z nadrukiem na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.

Ciekawe koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Drukarnia TDruk z koszulkami potrafi rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach – zobacz . Wyobraźmy sobie, że czekamy na tramwaj w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę.

Hej, spójrz na stronę (http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/66/Spodenki%20Hattric)!, to niesamowite, że jeszcze raz tak szybko jest w tamtym miejscu coś aż tak ciekawego, musisz to koniecznie sprawdzić!

Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny napis.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Racja nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”