W dobie wszechobecnego Internetu trudno jest uchronić malucha przed jego wpływem. Jest on ówcześnie tak popularny, zaś jego zasięg tak ogromny, że wirtualny świat coraz dosadniej postrzegany jest w głowach naszych maluchów jako druga realność.

Wobec tego warto sprawdzać, co maluszek robi on-line, jakie przegląda portale oraz w jakie gry najbardziej lubi grać.
bitefight

Autor: Heather
Źródło: http://www.flickr.com
obraz drukowany na płótnie

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
W Internecie wbrew powszechnej opinii nie czekają na twoje dziecko same zagrożenia i nieodpowiednie treści.

Czy teraz chcesz znaleźć coś ciekawego na ten temat? Jeśli tak, to zgłąb dane w odniesieniu do firmy i przejrzyj ofertę (https://ksiazkitanie.pl/focus-magazyn).

Jest mnóstwo portali internetowych powstałych właśnie , by zadbać o prawidłowy rozwój dziecka. Różnego rodzaju gry edukujące mogą ułatwić mu rozróżnianie barw, naukę nazw miesięcy czy zapamiętanie popularnych angielskich słów. Gry poświęcone bezpośrednio frajdzie twojego dziecka też nie muszą być dla niego niebezpieczne. W sieci powszechne są gry piraci, angry birds, piłka nożna – -> sprawdź dodatkowe informacje. Wiele z nich zrobionych jest na motywach znanych i kochanych bajek. Głównie gry piraci, gry kowbojskie czy astronauci, pozwalają dziecku poznać odrębne światy, a przy tym rozwijać jego wyobraźnie. Czasami dostępne internetowe gry pomagają w rozwinięciu spostrzegawczości i pamięci pociechy. Wszystkie z nich jednak polepszają jego umiejętności manualne. Jakiś czas temu pojawiały się krytyczne głosy dezaprobaty wobec grom w typie na przykład bitefight. W Bitefight grający wciela się w wampira bądź wilkołaka, zdobywa pieniądze polując na przeciwników, pracując przy grobach oraz przezwyciężając demony. Razem z uzyskiwaniem doświadczenia, grający awansuje na coraz bardziej zaawansowany szczebel. Mimo fabuły zachowanej w konwencji horroru, nawet taka zabawa jak bitefight jest w stanie nauczyć malucha cierpliwości i gorliwości – lubię bitefight.

wokalista
Zdaje się, że ostatnimi czasy ranga gier została strasznie wyolbrzymiana przez zajmujących się tematem, a głównie przez przerażonych rodziców. Racja, że odnaleźć można w nich monstra, umieranie i walkę, ale wszystkie wyżej wymienione sprawy można coraz łatwiej zobaczyć na ekranie telewizora.

Nie można lekceważyć tego, że internetowe zabawy uczą również wielu potrzebnych,pożądanych dla dzieci zdolności, takich jak uważność, szybkość reakcji, łatwiejsze zapamiętywanie, a także wspomagają skupienie i predyskozycje manualne.