Odchudzanie to duże wyzwanie, w szczególności dla tych, którzy już od dawna zajmują się zrzuceniem zbędnych kilogramów. Jeżeli dopiero zaczynamy naszą przygodę z odchudzaniem warto pamiętać, że można wyróżnić kilka trików, z udziałem których możemy „oszukać” innych i zrzucić, chociażby optycznie, kilka kilogramów.

kobieta

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z możliwości jest właściwie dobrana odzież dla puszystych Poznań. Nie tylko ludzie znający się na modzie dobrze wiedzą, że stosownie dobrane ubrania, mogą znacząco odmienić nasz wygląd. Chodzi rzecz jasna o takie dopasowanie ciuchów, przy pomocy, których będziemy mogli ukryć to co musimy ukryć, a podkreśl nasze atuty – a takowe ma każdy, również osoba przy tuszy. Trzeba jedynie je dostrzec i umiejętnie uwypuklić.

W przypadku dobrze dobranych ubrań dla osób otyłych ważny jest rzecz jasna odpowiedni krój, a także kolorystyka. Wiadomo na przykład, że kolory ciemniejsze optycznie „odchudzają”, podobnie jak ubrania w pionowe pasy, wysmuklające ładnie sylwetkę. Jednak niebagatelne znaczenie ma w tym przypadku także tkanina – ciężkie i grube tkaniny dodatkowo podkreślą naszą otyłość. Delikatny atłas czy dodatki z weluru dadzą odmienny efekt. Osoby otyłe powinny także kupować specjalnie zaprojektowaną dla nich bieliznę, pozwalającą ukryć nadmiar tkanki tłuszczowej. Jest to na ogół bielizna jednocześnie modelująca figurę, dzięki czemu możemy optycznie zmodyfikować wygląd. Nie sądźmy, że skoro bielizny nie widać, nie jest tak bardzo ważna. Należycie skrojona i dobrana bielizna potrafi zdziałać cuda, zanim osiągniemy je za pomocą innych metod na odchudzanie (kliknij tu).

mężczyzna

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz wyszczuplającej odzieży warto postawić również na „odchudzającą” stylizację, jeżeli chodzi o ciało, czy włosy.

Intrygujący wpis? Więc z pewnością spodoba Ci się też informacja ze strony (https://galerialucznik.pl/pl/menu/maszyny-do-szycia/maszyny-do-szycia-tradycyjne/mini-maszyny-do-szycia-655.html), który dla Ciebie stworzyliśmy. Wystarczy w niego kliknąć.

Dobrze dobrana fryzura może znacząco zmienić nasz wygląd, stąd też warto postarać się o wizytę w naprawdę wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim. Warto także odwiedzać co jakiś czas salony odnowy biologicznej – Spa, kosmetyczka i masażyści, również się przydadzą w czasie naszej terapii odchudzającej. Warto wykorzystywać jak najwięcej dostępnych rozwiązań, które umożliwią optycznie zrzucenie niechcianych kilogramów.