Chłopczyca, kobietka, grunge girl, dziecię kwiatu, kobieta romantyczna. Każda z nas jest jakaś i każda z nas preferuje swój sposób ubierania się. Powłóczyste spódnice, tenisówki bejsbolówki,koronki, ciężkie buciory, ramoneski, to wszystko codziennie w widoczny sposób nas opisuje i stawowi niejako naszą wizytówkę. Ubieramy się tak jak czujemy się dobrze. Pragniemy czuć się wygodnie w noszonych ubraniach. Często też strój podkreśla nasz charakter.

Poszukiwania ideału

Autor: Zepter

Perfumeria hermes może się pochwalić bogatą historią. Została założona prawie dwieście lat temu we Francji i do współczesności świetnie radzi sobie na rynku zapachowym. Świetną pozycją na lato dla płci pięknej jest produkt Hermes 24 Faubourg. Gwarantuje piękną woń roślinną, co sprawia, że świetnie uwypukla kobiecość i elegancję. Dla panów najlepiej nadaje się Hermes Terre D’Hermes, luksusowy zapach, który przywodzi na myśl korzenny aromat. Ten produkt umie dać wiele energii mężczyźnie w dowolnej sytuacji – .

Autor: Bielenda Kosmetyki Naturalne

Naturalne, że na osobistej skórze możemy testować tylko najlepsze kosmetyki. Zwykle przed zakupami w drogerii, wcześniej badamy opinie o kremach na forach internetowych. Krem na zmarszczki lub biżuteria hurt silnie regenerujący bardzo często wybieramy w aptekach (przykładowo ). Gdy już znajdzie się ten perfekcyjny, zwykle na długo mieszka w naszym życiu. Panie, które nie mają kłopotów z cerą, podchodzą do kupna kremu dużo spokojniej. Jednak panie, znające kłopoty z cerą naczynkową albo atopowym zapaleniem skóry musi przemyśleć każdy krem.

Czy kolorowe kosmetyki muszą być drogie?

Paco Rabanne – marka posiada swoją nazwę od projektanta mody rodem z półwyspu iberyjskiego. Ten mistrz mody największe osiągnięcia zdobywał pół wieku temu. Zarówno w tamtym czasach, jak i teraz słynie z ekscentrycznych zachowań i niebanalnych pomysłów. Jego firma sprzedaje zarówno zapachy, kosmetyki do makijażu (zobacz jeszcze ), jak i ubiory.