
oscyluje między trzema (najbardziej płaskie) i ośmioma (koturny) centymetrami wysokości. Do tego dochodzi opcja z odkrytymi lub zasłoniętymi piętami.
Żeby zgłębić wiedzę na przedstawiany temat obejrzyj stronę (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/), która zawiera ciekawe informacje na przedstawiany temat – trzeba tylko kliknąć.
Tego rodzaju rozwiązania występują szczególnie w przypadku podwyższonych koturn. Przed paniami stoi więc całkiem pokaźny wybór, zarówno pod względem gabarytów podeszwy, jak i kolorystycznym uzupełnieniu (zobacz).
Różnice cenowe wynikają z jakości tkanin i wyróżnika butów – podeszwy. Wykonana jest ona ze sznurka lub włókna plecionego. Na życzenie klient może wybrać ciekawy, unikalny design butów, od prostego, jednokolorowego po kombinacje różnych pasków – biorąc pod uwagę zmysł artystyczny i paletę kolorów można już obmyślać wymarzonego espadryla!
Męskich modeli jest mniej, ale tylko dlatego, iż panowie – nie noszący butów na obcasie – nie założą i nie będą chodzić w butach na koturnach – nie inaczej jest jeśli chodzi o espadryle. Oferta dla panów to zwłaszcza bogactwo płaskich, wręcz „kapciowych” modeli.
Najtańsze buty będące połączeniem tkanin i podeszwy pochodzenia konopnego wyszukamy w serwisach internetowych już od kilkunastu złotych. Bazują one na cienkiej podeszwie i słabej jakości materiale, przeważnie w jednym kolorze. Obszycie, jakość materiałów i krój – wszystkie te składowe odgrywają rolę przy ustalaniu ceny butów.
Jeśli uważasz, że ten artykuł jest ciekawy, sprawdź na serwisie (http://www.zafaworkwear.pl/zapaski/) analogiczne informacje – z pewnością równie okażą się dla Ciebie wartościowe.
Za espadryle relatywnie dobrej klasy wydamy powyżej dwustu złotych . Przedział, w którym dostaniemy po prostu dobre, niekoniecznie ekskluzywne espadryle, to klamry pieniężne w okolicach 70-100 złotych.