Niemało person uznaje jedynie jeden typ spodni. Na blokowiskach możemy spotkać panów ubranych w charakterystyczne dresy firmowe, na ekskluzywnych imprezach panuje szyk i wełna Super 130’S, a niedaleko rynku rybaczki lub szorty. Co posiadamy do dyspozycji? Spodnie dresy popularne są od dawna. Lubiane głównie za swoją swobodę i komfort. Zrobione zazwyczaj z poliestru albo z bawełny, zakładane są przez każdy typ osobowości. Przez część na co dzień, a pozostali wskakują w dresy tylko w domowym zaciszu. Inną, bardziej sportową ich odmianą są krótkie spodenki sportowe oraz legginsy.

spodnie Pepe Jeans

Autor: fervent-adepte-de-la-mode
Źródło: http://www.flickr.com
Jedne i drugie są jednak bardzo wygodne. Jeansy bywają równie znane jak poprzedni typ. Jeśli chodzi o spodnie jeansowe damskie lee i wrangler to liderzy rynku i działają głównie w tym. Ich spodnie są wyjątkowo wysokiej jakości. Jednak chcąc nabyć spodnie jeansowe damskie lee oraz wrangler to nie ostatnia opcja. Praktycznie każdy sklep ma na własnym stanie kilka par – są przeceny na spodnie jeansowe damskie lee. Zwykłych prostych, ale również potarganych – takich młodzieżowych. Spodnie takie jak chinosy są już odrobinę bardziej eleganckie. Oferowane są w przewadze przypadków do koszul codziennych. Są one zrobione z trwalszego materiału, w dużej liczbie przypadków bawełny z domieszką elastanu, dla wygodniejszego noszenia. Wśród nich podobnie mamy kilka rodzajów. Spodnie garniturowe są najmodniejszym z rodzajów. Stosowane najczęściej w komplecie z koszulą i marynarką dają elegancki styl całemu wybranemu strojowi. Są produkowane z przeróżnych materiałów w zależności od kwartału. Zimą proponujemy wełniane w gęstym splocie, a na lato jesteśmy w stanie pokusić się o inne z domieszką lekkiego lnu. Każde spodnie można również modyfikować. Skracanie i modelowanie do sylwetki jest na porządku codziennym każdego zakładu krawieckiego.

Jeansy

Autor: Achmad Soerio Hutomo
Źródło: http://www.flickr.com
To którą stylizację wybierzemy zależy jedynie od nas. Możemy zawsze zaszaleć i pójść w stroju bardzo niekonwencjonalnym. jesteśmy w stanie być pewni, że część osób oszaleje na naszym (lub naszej odwagi) punkcie, ale polski konserwatyzm raczej będzie dyktować mniej swobodne warunki. Nie zapomnijmy, że spodnie to tylko jedna z części stroju. Jest ich jednak tak dużo do wyboru, że dobrze zawczasu się dopytać detali, by nie zrobić żadnej głupoty – świetna strona.