Jeżeli jesteśmy personą na wysokim stanowisku, to, jak się ubieramy jest niezwykle istotne. Gdyż nie jesteśmy jedynie doceniani za nasze umiejętności i sposób bycia, te czasy minęły na zawsze.

Obecnie, jeśli chcemy żeby szefowie i podwładni nas szanowali, powinniśmy się odpowiednio prezentować. Jednak nie każdy ma dobre wyczucie stylu, są persony które po prostu nie mają konceptu jak dobierać ubrania ze sobą. jednak na szczęście jest i na to sposób. W Poznaniu znajdziemy tak samo sporo stylistek, jak i ciekawe szkolenia dress code

Nierzadko zdarza ci się uczestniczyć w istotnych, biznesowych przyjęciach? Z pewnością w takim razie przyda ci się osobista stylistka Osoba tego typu będzie twoją pomocą w chwilach, gdy nie będziesz miała pojęcia, jak skomponować garderobę.

odzież

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com

Osoba tego rodzaju początkowo przyjrzy się twojej szafie, doradzi ci, jak komponować konkretne elementy garderoby ze sobą, oraz których wariantów musisz szczególnie unikać. Poza tym, doradzi ci, które ciuchy są najwłaściwsze dla twojego rodzaju figury. W przypadku większych wyjść, osobista stylistka wybierze się wraz z tobą na zakupy, powie ci co kupić, poinformuje, który kolor rządzi w obecnym sezonie.

Nareszcie zacząłeś piąć się po szczeblach firmy w której pracujesz? Otrzymałeś znaczny awans i zupełnie zmieniasz swoje stanowisko? Z pewnością cieszysz się ogromnie z tego stanu rzeczy, lecz na pewno ma to również swoje małe wady. Otóż w firmach na ważnych funkcjach króluje kodeks ubioru, który należy opanować jak najlepiej, jeżeli nie chce się wyjść na personę niekulturalną. Całe szczęście w Poznaniu od kilku lat przeprowadzane są szkolenia dress code. Te trwające kilka miesięcy spotkania, odbywają się zazwyczaj dwa razy w tygodniu. Dowiesz się tam, jak komponować strój do biura, jakiego typu obuwia używać, jak zabezpieczyć się przed upałem w momencie, kiedy kusa sukienka (oceń granatowa sukienka z koronką merg.pl) jest nie na miejscu. Dowiesz się także co to jest casual Friday, oraz jakie reguły w przypadku tego dnia panują. Po zakończeniu tego kursu, będziesz bez problemu potrafiła komponować sobie strój do codziennej pracy, a także na ważniejsze wyjścia.

Pierwszą rzeczą, jaka widzą u nas inni jest nasz strój. Dlatego jeśli jesteśmy osobą na wysokim stanowisku, musimy o niego właściwie zadbać. Na szczęście Poznań to wielkie miasto, w który odnajdzie się zarówno osobista stylistka jak i szkolenia dress code.